reklama

reklama

Video VIP zprávy: Petr Vágner už několik let trénuje thai box

Drsný Vágner: Vymění starou za mladou!

nadvori. Publikováno: 20.02.2015
Moderátor Petr Vágner miluje adrenalin, bojové sporty a motorky. Petr na ní jezdí i v třeskuté zimě. Zatím sice jezdí jen na skútru, ale už se ho chystá vyměnit za silnější stroj. „V březnu je v Letňanech autosalon. Chci si tam vyhlédnout a pořídit novou. Prostě – vyměním starou za novou,“ vtipkuje

reklama

Jen motorka Petrovi k dostatečné hladině adrenalinu nestačí. Další jeho adrenalinovou aktivitou je thai box. A při něm také ukázal všechna jinak skrytá tetování na svém vysportovaném těle.

"Není to jen o tom přijít a strašně toho druhého ,načudit´.“ Petra thai box chytil a už několik let trénuje u toho nejpovolanějšího na tenhle sport u nás – Marka Lončáka. Ten ho připravuje i na zápasy. Petr po nehodě na motorce přestal zápasit, teď se na zápasy zase začal připravovat.

Je pravda, že se u thai boxu také hubne? „Dělala ho Renata Langmannová a podívejte se, jakou má krásnou postavu,“ láká na thai box Vágner ženy. Tak co, zkusíme ho?

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Moderátor Petr Vágner nevybral na dovolené na motorce zatáčku a takhle to dopadlo

Sešitý moderátor Vágner: Nemůže nic dělat!

Video VIP zprávy: Chvílemi vypadala nominace na golfový turnaj v Karlových Varech spíš jako zábavná show

Tohle má být golf? Vágner v křoví a Vojtko jako klaun

Video VIP zprávy: Veronika Kašáková se z dětského domova dostala až do finále soutěže Česká Miss. Modelkou se stala díky FTV Prima!

Splněný sen krásné Veroniky: Z děcáku až do soutěže Miss!

Další videa najdete ZDE.

reklama