Video VIP zprávy: Takhle to vypadá ve filmové šatně. Nic moc...
Autor: archiv Video VIP zprávy: Takhle to vypadá ve filmové šatně. Nic moc...

Jak se nosí škrpály? A proč Vágnerová přišla o nohu?

nadvori. Publikováno: 09.02.2015
Vojta Kotek začal natáčet svůj nový film, kde hraje i herečka Hana Vágnerová (pamatujete si ji například ze seriálu Vyprávěj). A právě za ní – přímo do filmové kostymérny – se vydala moderátorka Agáta Prachařová.

reklama

Strefila se právě do toho nejlepšího. Hance totiž právě dali na sebe pěkně kousavý kabát… „Já sice proti kostýmům neprotestuju, ale možná je to chyba,“ zamyslela se herečka. „Jsem pak třeba v takovémhle kousacím kabátu celý den.“

V Kotkově filmu bude Hanka hrát ženu, která nemá nohy, a tak se její kostýmy musely vybírat opravdu pečlivě. „Je to ale všechno jen takový trik,“ směje se herečka. Jen ta umělá noha se musela dlouho hledat.

Tahle filmová kostymérna je úplně otevřená, a tak si museli herci při převlékání na sebe zvykat. „Ano, žádné uzavřené karavany nemáme,“ dodává Hana Vágnerová.

Někdy je to s kostýmy složité. Nejen že koušou, ale jsou také obnošené. Chce se herečce například do starých bot? A měla už na sobě někdy ve filmu aspoň jedny, které by byly nové? Podívejte se!

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Video VIP zprávy: Vojta Kotek byl na obhlídce na horách. Našel nejen nové exteriéry na natáčení, ale údajně i novou lásku

Kotek točí novou komedii


Video Top Star magazín: Veronika Žilková natáčí jako o život a nemá čas hlídat Agátě syna

VIDEO: Kvůli „Láskám“ přišla Prachařová o levnou chůvu!

Video VIP zprávy: Radek Banga nás pustil do svého šatníku. Co tam všechno má?

Šatník Radka Bangy: Jak skládá svoje „sety“?

Video VIP zprávy: Tahle dívka si dala fakt podivné jméno

Chápete to? Tahle Češka si dala jméno žraločí p*del!

reklama