návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Videa

VIDEO: Kvůli „Láskám“ přišla Prachařová o levnou chůvu!

Když se začal natáčet seriál Všechny moje lásky, začalo pro Agátu Prachařovou, dceru hlavní seriálové hrdiny Veroniky Žilkové, krušné období. Veronika totiž začala být pořádně vytížená – a Agáta přišla o levnou chůvu pro svého syna Kryšpína.
Vydáno: 07.03.2015

„Nad láskou se každá žena rozněžní. Většina žen totiž touží žít s někým jiným, než s kým žije, a myslí si, že ve svém životě minula někoho zásadního, s kým by jí bylo líp,“ zamýšlí se Veronika nad obsahem seriálu Všechny moje lásky.

V seriálu hraje také Jan Hrušínský – paradoxně milence své vlastní ženy Miluše Šplechtové. Jaké to pro něj je? „Krásný. My jsme spolu už třicet let a paradoxně jsme spolu začali chodit v době, kdy jsme spolu hráli v divadle – taky milence. Takže se to tak krásně uzavírá,“ prozrazuje Jan Hrušínský.

„Člověk je schopen milovat od chvíle, kdy si dokáže zavázat tkaničky na botách,“ myslí si Veronika Žilková. A stejně intenzivně pak dokáže milovat celý život, jen projevy lásky jsou pak jiné,“ dodává Veronika s tím, že dnes už jí z lásky jen tak nikdo taškou přes hlavu nedá.

Na svou první lásku zavzpomínali i další herci ze seriálu. Snad nejpřekvapivější byla první láska Mahuleny Bočanové – Michal Suchánek. „Natáčeli jsme tehdy spolu nějaký seriál a on byl tehdy první kluk, který mi v životě dal pusu,“ říká Mahu.

Jaké byly další první lásky herců z tohoto oblíbeného seriálu? Podívejte se!

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Video Top Star magazín: Pavel Vítek je hrdina - podstoupil operaci bez umrtvení!

VIDEO: Masochista Vítek: Absolvoval operaci bez umrtvení!

Benji Madden si na důkaz lásky ke své manželce herečce Cameron Diaz nechal udělat tento obří nápis jejího jména, ale na jeho těle se to ztratí, těžko byste toiž hledali nějaké místo bez tetování

Tetování z lásky: Největší blbost, kterou dělají i známé osobnosti!

Video VIP zprávy: Co letí ve světě modelingu

Rozdíly ve světě modelingu: V Čechách silikony, v zahraničí…?

Další videa najdete ZDE.

Článek je zařazen v: seriál , láska , Všechny moje lásky , Agáta Prachařová , milenec , Veronika Žilková , levný , Miluše Šplechtová , Michal Suchánek , tkanička , Mahulena Bočanová , chůva , Jan Hrušínský

reklama