Videa

7. března 2015 20:50

Ivana Nádvorníková

VIDEO: Kvůli „Láskám“ přišla Prachařová o levnou chůvu!

Když se začal natáčet seriál Všechny moje lásky, začalo pro Agátu Prachařovou, dceru hlavní seriálové hrdiny Veroniky Žilkové, krušné období. Veronika totiž začala být pořádně vytížená – a Agáta přišla o levnou chůvu pro svého syna Kryšpína.

„Nad láskou se každá žena rozněžní. Většina žen totiž touží žít s někým jiným, než s kým žije, a myslí si, že ve svém životě minula někoho zásadního, s kým by jí bylo líp,“ zamýšlí se Veronika nad obsahem seriálu Všechny moje lásky.

V seriálu hraje také Jan Hrušínský – paradoxně milence své vlastní ženy Miluše Šplechtové. Jaké to pro něj je? „Krásný. My jsme spolu už třicet let a paradoxně jsme spolu začali chodit v době, kdy jsme spolu hráli v divadle – taky milence. Takže se to tak krásně uzavírá,“ prozrazuje Jan Hrušínský.

„Člověk je schopen milovat od chvíle, kdy si dokáže zavázat tkaničky na botách,“ myslí si Veronika Žilková. A stejně intenzivně pak dokáže milovat celý život, jen projevy lásky jsou pak jiné,“ dodává Veronika s tím, že dnes už jí z lásky jen tak nikdo taškou přes hlavu nedá.

Na svou první lásku zavzpomínali i další herci ze seriálu. Snad nejpřekvapivější byla první láska Mahuleny Bočanové – Michal Suchánek. „Natáčeli jsme tehdy spolu nějaký seriál a on byl tehdy první kluk, který mi v životě dal pusu,“ říká Mahu.

Jaké byly další první lásky herců z tohoto oblíbeného seriálu? Podívejte se!

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.


Přečtěte si také