Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Bizár v Prostřeno! Alkoholik Martin se pochlubí svým Pinocchiem v kalhotách

PJ. Publikováno: 16.02.2023
V Prostřeno! z Ústeckého kraje vaří tento týden povedená partička. Kromě Marie, která je povoláním myslivec, nebo taktičky Pavly, která servírovala syrové kuře, se o výhru popere i alkoholik Martin. Doma má sbírku motýlů a dokonce prozradí, co skrývá v kalhotách.

reklama

Ve čtvrtek v kuchařské soutěži předvede své vaření podnikatel Martin. Potetovaný sympaťák celý týden odmítá pít alkohol a soupeřům konečně prozradí důvod. Hostům připraví miniburger, zelnou polévku, krkovici se šťouchanými bramborami a hrušku na víně. Martinova firma provozuje stánky na tržištích a během covidové pandemie to šlo s jeho podnikáním od desíti k pěti. Začal to s alkoholem přehánět a propukla u něj závislost, kterou naštěstí díky léčbě překonává. Do pořadu jej přihlásila bývalá přítelkyně a za výhru by si pořídil dveře. Martin je rozvedený a má dvě dcery, které žijí s matkou. Momentálně je sám a spí se svou německou dogou jménem Kraken. „Myslím, že bude bydlet sám nebo s přítelem,“ odhaduje Pavel. Ví snad něco víc, než ostatní? 

Podívejte se, jak se Martin postaví k taktizování blonďaté Pavly:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXVII (24) - Pavla nedojídá

Martin má za sebou temnější období a některé prvky v jeho bytě působí dost děsivě. Zdi jsou doslova počmárané barvou. „Ty čáry jsem dělal sám, není to nic depresivního,“ ujistí diváky. Že je veselá kopa dokládá vzápětí. Na kameru ukáže bowlingovou kuželku s nápisem „Pinokio“, kterou vyhrál v turnaji. „Ptali se mě, co na to napsat, tak jsem říkal Pinocchio, protože jsem se nechal tetovat tady takhle,“ říká Martin a hladí se při povídání v podbřišku. „Mám vytetovanýho Pinocchia. Když se zadaří, tak roste,“ odkazuje hostitel na příběh o dřevěném chlapci, kterému se při lhaní prodlužuje nos. Zřejmě se mu pro tyto účely hodí sbírka motýlů, kterou prý dával dohromady jeho otčím, ale visí u něj v bytě.

Pinocchio v kalhotách
Autor: FTV Prima/ Prostřeno! Pinocchio v kalhotách

Hosté jdou k Martinovi s lehkou obavou. „U Martina to může být hodně překvapivé. Všimla jsem si, že má hodně tetování, asi to má rád,“ myslí si Eva. A není daleko od pravdy. Byt je plný barev, mexických lebek, na zdi v ložnici je velký obraz lva. Martin se moc nemusí s Pavlou, o které prohlásil, že mu připomíná jeho ex. Když u stolu zpozoruje, že Pavla nejí a jen se v jídle šťourá, napomene ji. Je přesvědčený, že taktička zkrátka hraje svou hru a cestou domů si asi koupí bagetu. Jak dopadne jeho večer a kolik dostane od soupeřů bodů?

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Minulé epizody si můžete připomenout v našem ARCHIVU a na prima+

Marie Pojkarová

VIDEO: Zpěvačka Pojkarová se v Prostřeno! pochlubí tetováním ve výstřihu. Co všechno soutěžícím ukáže?

reklama