Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Zpěvačka Pojkarová se v Prostřeno! pochlubí tetováním ve výstřihu. Co všechno soutěžícím ukáže?

PJ. Publikováno: 23.01.2023
Speciál Prostřeno! s hvězdami titulních stránek odstartuje v pondělí u zpěváka, spisovatele a novináře Richarda Sachera. Ten si hned v úvodu znepřátelí jednoho soutěžícího a náladu se bude pokoušet vylepšit zpěvačka Marie Pojkarová neuvěřitelnými historkami.

reklama

V pondělním speciálu Prostřeno! se jako první představí soutěžící Richard Sacher. Zpěvák a autor několika knih doma přivítá sestavu známých tváří showbyznysu. Zpěváky Sámera Issu a Jara Smejkala či hokejovou manželku Moniku Binias neboli matku Štikovou. Dorazí i zpěvačka Marie Pojkarová, která prorazila bizarním hitem Pejskové se koušou. Ukáže se, že hostitele zná už dvacet let a jsou kamarádi. Padne dokonce podezření, jestli nebudou tento týden společně taktizovat. Richard nevaří ve svém bytě, protože se za svou malou špeluňku stydí. Jeho menu však má být světové – italské caprese, řecká polévka avgolemono, italské těstoviny orecchiette s kuřecím masem a rumunský dezert papanasi s tureckým nápojem salep.

Marie přizná, že má na těle něco, co ji děsi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXVII (6) - O tetování

I kdyby Richard uvařil dokonale, dojem z večeře bude stejně pokažený. Během přivítání urazí zpěváka Jara Smejkala, když předstírá, že se při pohledu na něj vyděsil. Jaro, kterého zdobí v obličeji tetování a piercing, mu vtípek nedokáže odpustit. Nevraživost mezi oběma pány roste. Jaro později hostiteli vytkne, že se mu během hovoru nedívá do očí a je mu to extrémně nepříjemné. „Já se tě trochu bojím,“ odvětí Richard.

Ještěže má u stolu pohotovou Marii, která se dusno pokusí rozptýlit historkou o svém vlastním porodu před 67 lety. „Já vám řeknu, kde jsem se narodila,“ začne. Monika míní, že na Marsu nebo na Venuši. „Máma mě porodila do záchodu v Bratislavě,“ prohlásí Marie. Pak popíše, že její matku v porodnici nastřihli, běžela na záchod a tam Marii porodila do záchodové mísy. To všechny naprosto odbourá.

Tetování Marie Pojkarové
Autor: FTV Prima/ Prostřeno Tetování Marie Pojkarové

Když pak Sámer s Jarem probírají svoje tetování, zpěvačka si přisadí, že má také jedno. Na hrudníku má velké tetování pavouka, které chtějí všichni hned vidět. Zpěvačka totiž má mezi poprsím jizvu po operaci a poprosila tatéra, aby ji zakryl obrázkem berušky. On si prý ale nedal říct a vytetoval jí obřího křižáka. „Já mám arachnofobii jako prase,“ prohlásí Marie a bez rozpaků zvedne tričko, stáhne podprsenku a odhalí se. Tento týden bude Prostřeno! stát za to.

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Minulé epizody si můžete připomenout v našem ARCHIVU. 

Sámer Issa se sice stydí mluvit o sexu, ale to důležité prozradil...

VIDEO: Dámy, POZOR! Sámer Issa prozradil VELIKOST své chlouby

Anastasija Chomičová

VIDEO: Hvězda LIKE HOUSE míří do Prostřeno! s recepty za pár korun. Za kolik uvaří své bezďácké blafy?

reklama