Satnady

10. ledna 2023 14:00

petra.jarosevska@iprima.cz

VIDEO: Hvězda LIKE HOUSE míří do Prostřeno! s recepty za pár korun. Za kolik uvaří své bezďácké blafy?

Prostřeno! XXVII (2) – Chálka

Jednadvacetiletá tiktokerka, youtuberka Anastasija Chomičová alias Satnady, se jde zviditelnit do Prostřeno! a ukázat, že se dá vařit i za pár korun. Bude to ale ještě k jídlu?

V pondělním Prostřeno! se k plotně postaví extrovertní Anastasija, která ráda zkouší nové věci. Nejde o její první vystoupení před kamerou. V LIKE HOUSE 2 rozpoutala pěkný rozruch už svým příchodem, kdy vystřídala odcházející Agátu Hanychovou. Do paměti diváků se pak zapsala především svým sexy tanečkem a líbačkou s další influencerkou Emou Lacovou. A taky trapasem, kdy se opila a nebyla schopná sama sejít ze schodů.

To jí ovšem nestačilo, a tak přemýšlela, jak by se ještě mohla v televizi zviditelnit. „Co mám na výběr, jaké jsou další show nebo věci kam se můžu zapojit? Podívala jsem se na Primu, bum bác, Prostřeno!, tak jsem se přihlásila,“ popisuje svoji cestu do kuchařského pořadu Satnady. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do vydání a propagace své budoucí knihy. S vařením už pak má poněkud bizarní zkušenosti. Své jednoduché a levné recepty často zveřejňuje na TikToku, kde její laciná jídla bývají u hejtrů často terčem posměchu. Ostatně podívejte se na její šílené kuchařské tipy sami.

Satnady budí svými recepty za pár korun rozruch. Opravdu tohle někdo jí?

V kulinářském pořadu se influencerka vytasí s oblíbenými recepty. Na menu budou ládinky, číňák, paradise chálka a bezďánky. Ládinky měly být původně smažené kůžičky podle Ládi Hrušky, nakonec půjde o jednohubku s lososem. Číňák je vylepšená čínská polévka, paradise chálka jsou pelmeně, které se v její rodině pocházející z Bulharska často vařily, bezďánky jsou skleničky naplněné pudinkovým krémem. Jak Anastasija uspěje u soupeřů? Zaujmou její „bezďácká“ jídla vegetariánku nebo bývalého bezdomovce?

Sledujte premiérové díly Prostřeno! od 16. ledna každý všední den v 17:50 na Primě. Minulé epizod y si můžete připomenout v našem ARCHIVU.