Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Hvězda LIKE HOUSE míří do Prostřeno! s recepty za pár korun. Za kolik uvaří své bezďácké blafy?

PJ. Publikováno: 10.01.2023
Jednadvacetiletá tiktokerka, youtuberka Anastasija Chomičová alias Satnady, se jde zviditelnit do Prostřeno! a ukázat, že se dá vařit i za pár korun. Bude to ale ještě k jídlu?

reklama

V pondělním Prostřeno! se k plotně postaví extrovertní Anastasija, která ráda zkouší nové věci. Nejde o její první vystoupení před kamerou. V LIKE HOUSE 2 rozpoutala pěkný rozruch už svým příchodem, kdy vystřídala odcházející Agátu Hanychovou. Do paměti diváků se pak zapsala především svým sexy tanečkem a líbačkou s další influencerkou Emou Lacovou. A taky trapasem, kdy se opila a nebyla schopná sama sejít ze schodů

To jí ovšem nestačilo, a tak přemýšlela, jak by se ještě mohla v televizi zviditelnit. „Co mám na výběr, jaké jsou další show nebo věci kam se můžu zapojit? Podívala jsem se na Primu, bum bác, Prostřeno!, tak jsem se přihlásila,“ popisuje svoji cestu do kuchařského pořadu Satnady. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do vydání a propagace své budoucí knihy. S vařením už pak má poněkud bizarní zkušenosti. Své jednoduché a levné recepty často zveřejňuje na TikToku, kde její laciná jídla bývají u hejtrů často terčem posměchu. Ostatně podívejte se na její šílené kuchařské tipy sami.

Satnady budí svými recepty za pár korun rozruch. Opravdu tohle někdo jí?

 

Kamery nepozve k sobě domů, ale do pronajatého bytu v centru Prahy. Spolubydlící je podle ní tyranka, protože nedovolila v bytě natáčet. Potetovaná influencerka míní, že se jí pravděpodobně nechtělo uklízet svinčík v bytě. Překvapeným soupeřům hostitelka připraví studentská jídla, podobná těm, co zveřejňuje na sociálních sítích. Během vaření bude kalkulovat konečnou cenu za celé menu a dojde k neuvěřitelné částce. Čtyřchodové menu vyčíslí na 137 Kč za jednu porci. Na její poměry se celkem plácne přes kapsu. Satnady na TikToku totiž tvrdí, že běžně vaří jídla i za 10–15 Kč. Jak to dělá?

Uděláte si doma tuhle tortillu?

 

 

Vaří na jednoplotýnkovém vařiči za dvě stovky, který si pořídila v době, kdy neměla v bytě kuchyň. Vezme si ho s sebou i do Prostřeno! Při vaření často používá levné nudle nebo čínské polévky, které doplňuje pár ingrediencemi a tvoří z nich různé pokrmy. Diskutované byly například noky s bazalkovým pestem ve slevě, těstoviny s omáčkou z prášku za devět korun, když je nejhůř, radí zamíchat kari koření do rýže nebo koupit mražený smažák – a skvěle si pošmáknete.

Smažený sýr nikdy nevypadal méně lákavě než v jejím podání:

 

V kulinářském pořadu se influencerka vytasí s oblíbenými recepty. Na menu budou ládinky, číňák, paradise chálka a bezďánky. Ládinky měly být původně smažené kůžičky podle Ládi Hrušky, nakonec půjde o jednohubku s lososem. Číňák je vylepšená čínská polévka, paradise chálka jsou pelmeně, které se v její rodině pocházející z Bulharska často vařily, bezďánky jsou skleničky naplněné pudinkovým krémem. Jak Anastasija uspěje u soupeřů? Zaujmou její „bezďácká“ jídla vegetariánku nebo bývalého bezdomovce?

Sledujte premiérové díly Prostřeno! od 16. ledna každý všední den v 17:50 na Primě. Minulé epizod y si můžete připomenout v našem ARCHIVU.

Anastázie Chomičová seřvala Agátu Hanychovou! 1

VIDEO: Anastázie v LIKE HOUSE 2 seřvala Agátu a vzkázala jí, ať zdechne! Čím ji tak vytočila?

Hvězda Like House míří do Prostřeno! Co zvláštního influencerka uvaří?

Hvězda Like House míří do Prostřeno! Co zvláštního influencerka uvaří?

reklama