Videa

30. září 2021 14:54

redakce Prima Lajk

VIDEO: Bizár v Prostřeno! Hosté najdou u Karolíny ve sklepě zamčenou kamarádku! Jak budou reagovat?

Prostřeno! XXIV (34) - Bubák

Šmějděníčko šmejdění v oblíbeném pořadu tentokrát přinese netradiční překvápko. Jak budou soutěžící reagovat na holku ve sklepě?

Tento týden vaří v oblíbeném pořadu Prostřeno! výhradně teenageři. A zatímco mnozí na sebe chtějí upoutat pozornost hlavně svými kulinářskými dovednostmi, dnešní hostitelka Karolína na sebe upozorňuje zejména osobitým a svérázným vystupováním. A právě během dnešního večera její bizarní chování vyvrcholí a hosté ani diváci nejspíš nebudou vědět, co si o 18leté Karol myslet.

Vskutku alternativní soutěžící si totiž pro své hosty připraví několik překvápek. Rozhodne se u stolu krmit svou milovanou žábu, kde se jí poté všude rozutečou cvrčci a místo klasického předkrmu dojde na pití afrodiziakálního čaje. Vrcholem hodně divokého večera však bude tradiční šmejdění. Při něm hosté zamíří až do sklepa, kde na ně čeká šokující objev. Ve sklepě je totiž zavřená kamarádka Karolíny převlečená za elfku! Se soutěžícími pak prakticky nekomunikuje a pouze se označí za bubáka.

Měl to být zkrátka pokus o vtip, kterým na sebe chtěla Karolína nejspíš ještě více upozornit. Ostatní soutěžící vezmou divný moment ve sklepě naštěstí s humorem, na některé už však bylo toho bizáru přeci jen trochu moc. „Já bizár fakt miluju, ale tohle mi přijde spíš trapné,“ postěžovala si soutěžící. Ella. „Kdybych se na to dívala v televizi, třeba by mi to přišlo vtipné.“ Zaboduje Karol nakonec aspoň s večeří?

To se dozvíte v novém dílu Prostřeno! dnes v 17:50 na Primě!

Sdílejte článek