Videa

29. září 2021 13:38

redakce Prima Lajk

VIDEO: Bizár v Prostřeno?! Teenagerka Karolína krmila u stolu žábu a do jídla jí utekli cvrčci!

Prostřeno! XXIV (34) - Krmení Žáby

Teenagerské Prostřeno! bude mít ve čtvrtek u stolu poměrně nečekané účastníky. Co řeknou ostatní soutěžící na přítomnost žáby a cvrčka?

Tento týden je v oblíbeném pořadu Prostřeno! opravdu speciální, vaří v něm totiž výhradně teenageři! Náctiletí chtějí nejen vyhrát, ale také divákům ukázat, že dokážou strčit do kapsy i řadu starších kuchtíků. Jedna z účastnic na sebe ovšem poutá pozornost i něčím jiným než kuchařským uměním. 18letá Karolína je totiž opravdu hodně osobitá, považuje se za uměleckou duši, už v pondělí přinesla na večeři i svou kamarádku žábu a celkově její chování vyvede hodně lidí z míry. A to nejen u stolu, ale také u televizních obrazovek.

Ve čtvrtek pak bude Karolína za hostitelku a soutěžící u ní zažijí několik nezvyklých situací. A opět nebude u stolu chybět ani její milovaná žába. Karolínu pak nenapadne nic lepšího než žabku u stolu, na kterém je ještě jídlo, začít krmit cvrčky. Jenže její plán se jí trochu nepovede a cvrčci se rozutečou nejen po stole a jídle, ale vlastně po celém pokoji. Bude to pro ostatní trapas a bizár, nebo to vezmou s humorem? A co si vlastně o Karolíně myslí?

To se dozvíte ve čtvrtečním díle Prostřeno! v 17:50 na Primě! Minulé epizody můžete dohnat v našem ARCHIVU.