Videa

24. února 2022 12:21

redakce Prima Lajk

VIDEO: Brutální hádka v Prostřeno! Petru seřval během vaření manžel, soutěžící ji museli utěšovat

Prostřeno! XXV (34) - Drama

Čtvrteční Prostřeno! bude pro soutěžící plné nečekaných situací a bouřlivé atmosféry. Hostitelka Petra je šokuje nejen svým nuzným bydlením, ale také hádkou s manželem.

Čtvrteční díl oblíbeného kuchařského pořadu Prostřeno! z Ústeckého kraje bude zajisté patřit mezi ty nejdiskutovanější a nejvyhrocenější za poslední dobu. Soutěžící totiž zažijí u hostitelky Petry hned několik šoků. V dřívějších dílech usměvavá účastnice je totiž během večera pod obrovským tlakem, což ostatní zjistí už při příchodu. „Doufám, že jste si přinesli dobrou náladu, protože já jsem na bodu mrazu,“ prohlásila Petra a dala tak jasně najevo, že atmosféra bude během večeře opravdu hutná.

Účastnice Prostřeno! ovšem nemá problémy jen kvůli přípravě jednotlivých chodů, ale musí se zároveň starat i o svou rodinu. Během vaření jí totiž zavolá velmi nespokojený manžel, který na ni začne řvát a dojde mezi nimi k velmi bouřlivé hádce. Petru samozřejmě ošklivé chování manžela ranní a dojde i na pláč. Žena je pak na tom tak špatně, že ji musí přijít utěšovat i ostatní soutěžící. „Byl jsem z toho hodně překvapen, že si to hostitelka, která je veselé, příjemné děvče nechá líbit,“ komentoval situaci soutěžící Robert.

To ovšem nebylo pro hosty jediné překvapení večera. Během šmejděníčka totiž přišli na to, v jak nuzných poměrech Petra a její čtyřčlenná rodina žije. Všichni totiž obývají v podstatě jen jednu místnost a spí společně v jedné posteli! V bytě je navíc velký nepořádek v čele se zbytky jídla či rozházeným oblečením, což soutěžící samozřejmě také značně vykolejí.

Petra ovšem brzy všem vysvětlí, že za její současné podmínky může požár jejich původního bytu, během něhož málem zemřel její syn. Po ztrátě domova pak neměla její rodina jinou možnost než si najít dočasné útočiště u Petřiny kamarádky. O byt se navíc dělí s dalšími třemi spolubydlícími. Jak budou na hádku a bydlení reagovat ostatní soutěžící? Podaří se Petře zachránit večer alespoň výbornými chody?

To se dozvíte ve čtvrtečním díle pořadu Prostřeno! v 17:50 na Primě!