Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Český Pennywise v Prostřeno! Hostitelka před hororovým klaunem zabouchne dveře

PetraJ. Publikováno: 18.10.2022
Pondělní večer kulinářské soutěže bude patřit jednadvacetileté mamince na mateřské Denise. Ta bude v šoku, když uvidí, kdo k ní dorazil na návštěvu. Hosta v masce klauna málem nepustí přes práh a rovnou mu zabouchne dveře před nosem. Jak zareagují ostatní?

reklama

Soutěž amatérských kuchařů bude tento týden mít až hororový nádech. U stolu se totiž sejdou čtyři ženy a jeden muž, který bude mít na sobě masku klauna připomínající Pennywise z hororu To Stephena Kinga. Pondělní hostitelka Denisa bude žasnout, komu to přišla otevřít. Přála si, aby mezi hosty bylo i pár mužů, aby se pokochala. Místo toho bude zděšená.

Klauny nemá vůbec ráda a nebude vědět, co si s takovým hostem počít. V kostýmu se skrývá soutěžící Matěj. Od první chvíle bude v roli klauna, který si říká Špína. Tajemně si nechá detaily pro sebe, takže soupeřky budou tápat, co to má znamenat. Netuší, že je to jeho role v hororovém cirkusu, jehož je Matěj součástí.

„Přišlo něco, zvláštní zjevení. Jenom podle toho, jak hovořil bylo jasné, že je to muž. Pro mě to bylo překvapující, protože se to do pořadu o jídle moc nehodí, ale člověk si zvykne na všechno,“ míní sedmdesátiletá Ivana. I soutěžící Renata má pro strach uděláno. „Byla jsem mile překvapená, až jsem se chtěla tomu smát,“ popisuje Renata. „Viděl jsem, že Ivanka, protože je straší, ta trošičku byla zděšená,“ hodnotí seznámení Matěj.

Večer to bude opravdu kuriózní. Klaun na sebe pochopitelně strhává veškerou pozornost a dámy neustále baví. Z role vypadne jen výjimečně. Při přípitku kupříkladu nemůže vstát. „Jsem se zasekl,“ oznámí smějícím se dámám, které čekají nějakou scénku.

Ségra si vzala bráchu? To snad ne! Podívejte se na video, kde Denisa rodinné vztahy vysvětlí:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXVI (41) - Brácha a ségra

Ale aby nebyla řeč jen o klaunovi, dámy se vyptávají hostitelky na její osobní život. Pořídit si v jednadvaceti dítě, to někomu bude připadat příliš brzy. A co teprve neobvyklý vztah hostitelky s jejím švagrem. „Sestra je vdaná a její manžel je přítelův bratr, takže máme takhle bratry,“ oznámí. „Brácha přítele si vzal tvoji ségru,“ ujišťuje se Ivana, že to správně pochopila. Dámy jsou očividně ihned v obraze, zato Matěj je mimo. „Já osobně jsem to doteďka nepochopil, protože ona má čtyři sourozence a jestli jsem to pochopil dobře, tak brácha si vzal ségru,“ popisuje svoji zmatenost Matěj.

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Minulé epizody si můžete připomenout v našem ARCHIVU.

Libor Paulík

VIDEO: Totální bizár v Prostřeno! Tiktoker Libor se hádá se soutěžícími a servíruje mokrý sen

reklama