Videa

12. října 2022 11:21

petra.jarosevska@iprima.cz

VIDEO: Totální bizár v Prostřeno! Tiktoker Libor se hádá se soutěžícími a servíruje mokrý sen

Prostřeno! XXVI (36) - Konflikt

U stolu se tento týden v Prostřeno! sejdou samí muži a hostit je v pondělí bude voják z povolání Libor. Ten se bude snažit v pořadu zviditelnit a získat tak víc pozornosti na sociálních sítích. Svými trapnými vtípky své soupeře spíš znechutí, než pobaví.

Pondělní podvečer patří v Prostřeno! hostiteli Liborovi, který si nepřišel pro výhru, ale pro svých patnáct minut slávy. Jeho velkým koníčkem je TikTok. Jeho přezdívka je Libborr a svoje příspěvky točí převážně v opuštěných a strašidelných domech. Jeho soutěžní menu v Prostřeno! je bláznivé stejně jako jeho vystupování. Libor má o svém večeru jasno: „Bude to vtipné, trapné, šokující, možná budu vypadat jako blázen.“ Přihlásil ho kolega z práce, přestože neumí vařit. Je s ním prý legrace. To si ovšem nebudou myslet jeho hosté. Libor se trošku přepočítal a jeho divadýlko ostatní soutěžící k žádné reakci nevyprovokuje. Proto se bude snažit o konflikt sám. Musí být za každou cenu legrace?

Na jídelníčku budou smažené nožičky na banánovém špízu, mokrý sen s medvědem, jitrnice, jakou svět neviděl a odvaha se šťastným koncem. Hosté jsou po přečtení menu zmatení a netuší, co je čeká. Smažené červy napíchnuté na špejli s kolečky banánu většina ochutná, někomu se však bude dělat špatně. Polévka bude mokrý sen s medvědem, tedy polévka z vody a gumových medvídků. Jitrnice, které svět neviděl, budou stejně jako ve známé pohádce Obušku, z pytle ven!, neviditelné. Všem je sice během podávání hlavního chodu trapně, ale stále budou s hostitelem pantomimicky předstírat, že jedí jitrnice.

Liborova zábava bude kreslení blázna a tzv. rohový smích. Pobavili byste se?

Dezert se ponese v podobném duchu. Na dětský piškot Libor namaže paštiku, potře hořčicí a ozdobí šlehačkou. Nahoře nesmí chybět sušený hmyz. Vyhládlí hosté mu budou jídlo dokonce chválit. Karel si dovolí připomínku, že piškoty jsou poněkud tvrdé. Na to Libor zareaguje: „Sice jsi chlap jak hora, ale nechtěj, abych ten stůl přeskočil.“ Výhrůžným tónem pak konfrontuje i ostatní. Jakub si myslí, že je Libor opilý. Jinak si jeho chování vysvětlit neumí. Když i on poznamená něco o piškotech, Libor na něj vyletí. „Chceš mě urážet?“ opakuje několikrát. „Já ti něco řeknu, buď v klidu,“ provokuje. Jakuba tím však jen vystresuje a urazí.

Nejbizarnější chvíle nastane při zábavě, která se bude skládat ze dvou částí. Nejprve budou soutěžící kreslit, jak si představují blázna. Libor bude doufat, že nakreslí jeho, ale takovou radost mu nikdo neudělá. Pokusem o humor bude i druhá zábava. Každý by se měl postavit do rohu místnosti a začít se smát s plyšovou krysou v ruce. Smích ale všechny už dávno přešel. Kdo se nechá k „rohovému smíchu“ přemluvit? A jak budou soutěžící bláznivý večer hodnotit?

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Minulé epizody si můžete připomenout v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek