Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Chceme lidi uvést do varu! Slibovala kapela Bastille, která byla sladkou tečkou za festivalem Rock for People

skrivaa. Publikováno: 09.06.2015
Jedni z nejočekávanějších interpretů letošního festivalu Rock for People v Hradci Králové byli po Faith No More i britští Bastille. A i poslední horký festivalový den dokázali publikum pořádně rozparádit!

reklama

Kapelu Bastille si za pět let její existence zamilovaly miliony fanoušků po celém světě. I proto byli Bastille vrcholem třetího a také posledního festivalového dne na Rock for People. Zahráli jejich slavní hity jako Things We Lost In the Fire nebo Pompeii, ale i nové songy ze zatím nevydané desky.

Stejně jako fanoušci, tak i členové kapely se na vystoupení velmi těšili. "Byl jsem se tu projít a lidé jsou vážně rozjetí. Podle toho, co jsem viděl, to bude zábava," řekl klávesista Kyle Simmons.

A měl pravdu. Bastille dostali diváky do varu a jejich rozvášněnost pak vyburcoval i frontman kapely Dan Smith. Jeho specialitou je chození do samého kotle diváků, což někdy může být pořádně riskatní. "Někdy mi sahají za kalhoty a to je divné. Ale celkově mě to baví. Bariéra mezi pódiem a publikem je vlastně nepřirozená a cokoliv lidi přivede do varu je super."

Bastille byli sladkou tečkou za červnovým festivalem. Co přinese ten červencový v Plzni, to se necháme překvapit!

Zpěvačka Björk vždy něčím překvapí

VIDEO: Revoluční klip Björk! V novém hitu si s ní můžete otáčet o 360°

Channing Tatum jako stařec.

VIDEO: Channing Tatum se vydával za důchodce a zaskočil fanynky parádním striptýzem

reklama