Videa

3. září 2021 15:46

redakce Prima Lajk

VIDEO: Divoška Diana z První večeře chce sex na rozhledně! Kolik už měla v posteli chlapů?

První večeře (2) - Diana to má ráda na veřejnosti, Karel v masážním salonu

Seznamovací pořad Zdeňka Pohlreicha zažije jedno opravdu odvázané rande. Co na sexuálně náruživou Dianu řekne její protějšek Karel?

V pondělí se můžete na televizi Prima těšit už na druhý díl seznamovacího pořadu První večeře, v němž se oblíbený Zdeněk Pohlreich změnil z obávaného Šéfa v dohazovače. V nové show totiž bude ve své restauraci hostit první rande vybraných lidí, kteří se nikdy předtím neviděli. A někdy dopadnou tyto schůzky naslepo opravdu bizarně a Pohlreich se je samozřejmě nebude bát okořenit nějakou svou hláškou.

O slušné pozdvižení se pak v druhém dílu postará mladá Diana, která se bez obalu přizná, že je dost sexuálně náruživá a žádného nezkušeného suchara u sebe rozhodně nechce. Dokonce se hned v medailonku pochlubila tím, jak to má ráda a jaké jsou aktuální sexuální cíle! „Mám to ráda na veřejnosti, takže můj budoucí partner by neměl být žádný impotent ani stydlín. Teď mám cíl, že bych si to chtěla rozdat na petřínské věži s výhledem na Prahu,“ přiznala 26letá Diana.

A když se pak v restauraci sejde s vybraným protějškem Karlem, její sexuální otevřenost pokračuje. Rozmluvila se o ideální velikosti penisu a svou zálibu poznat všechny druhy rozkoše. „Když jsem byla mladší, tak jsem ráda chodila i na swingers. A nejzajímavější místo, kde jsem měla sex? Asi ve vlaku,“ říká Diana bez servítků. A dojde samozřejmě i na počty jejích sexuálních partnerů. Ten už ale Diana po 70 prý přestala počítat.

A jak na hodně osobitou Dianu zareaguje Karel? „Abych řekl pravdu, tak jsem takovou slečnu ještě nikdy nepotkal. Abych se takhle s někým uvolnil a otevřel, to se mi ještě nestalo.“ Nezvykle otevřenou konverzaci komentoval i šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. „Slečna vypadá, že má tah na branku,“ řekne Šéf.

Přeskočí nakonec mezi Dianou a Karlem jiskra? To se dozvíte v seznamovací show První večeře v pondělí ve 21:35 na Primě! První díl můžete zhlédnout v našem ARCHIVU.