Videa

6. září 2021 13:56

redakce Prima Lajk

VIDEO: Divoška Diana z První večeře přiznala, jak dlouhý musí mít chlap penis! Splňuje Karel její požadavky?

První večeře (2) - Zklamání. Karel nesplňuje ideální míru Diany

V seznamovacím pořadu Zdeňka Pohlreicha to bude dneska pořádně jiskřit. Co všechno na sebe prozradí náruživá a sexuálně otevřená Diana? A jak na to bude reagovat její protějšek Karel?

Už dnes večer se můžete na televizi Prima dívat na další díl seznamovací show První večeře, v níž se budou pod dohledem Zdeňka Pohlreicha seznamovat nejrůznější páry a oblíbený Šéf bude jejich rande naslepo hostit v jedné ze svých restauracích. A v dnešním díle bude opravdu horko. Jednou z účastnic je totiž 26letá Diana, která se netají tím, že je sexuálně velmi náruživá, ráda experimentuje a nebojí se se svými zážitky a zkušenostmi pochlubit.

Přiznala na sebe např., že už měla v posteli přes 70 mužů, ráda chodila na swingers akce a miluje sex na veřejnosti. „Mám to ráda na veřejnosti, takže můj budoucí partner by neměl být žádný impotent ani stydlín. Teď mám cíl, že bych si to chtěla rozdat na petřínské věži s výhledem na Prahu,“ práskla na sebe Diana. Na svého muže snů má navíc jeden specifický požadavek.

Do dotazníku totiž uvedla, že její ideální muž musí mít penis dlouhý minimálně 20 cm a svému společníkovi u večeře, šokovanému Karlovi, se to samozřejmě nebála sdělit. Karel jí ovšem musí sdělit, že tento požadavek nesplňuje. Jeho nádobíčko totiž měří pouhých 18 cm. Bude to pro Dianu zásadní problém, nebo mezi nimi i přesto u večeře přeskočí jiskra?

To se dozvíte v seznamovací show První večeře dnes večer ve 21:35 na Primě! První díl můžete zhlédnout v našem ARCHIVU.