návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Videa

VIDEO: Drsná hádka v Take Me Out! Prsatá blondýna řekne klukovi, že je dě*kař. On ji setře tím nejbrutálnějším způsobem

Šílená televizní seznamka, kterou uvidíte již dnes na Primě, se malinko zvrhla.
Vydáno: 14.09.2017

Už dnes večer startuje na Primě nová reality show seznamka Take Me Out, v které se bude nezadaný muž snažit oslovit 30 sexy žen z Česka i Slovenska a přesvědčit je, aby s ním vyrazily na rande. Dívky budou průběžně volit, zda mají, nebo nemají o muže zájem, a on sám si pak vybere ze zbývajících žen svoji vyvolenou. O šílené situace tu pak nebude nouze, protože tyto dámy rády bez obalu řeknou, co si o muži myslí.

Jaké holky uvidíte v pořadu Take Me Out?

VIDEO: V šílené seznamce Take Me Out si budou chlapi vybírat holku z 30 československých sexbomb! Jaká se nejvíc líbí vám?

To je případ také upřímné Zuzany, které se jeden ze soutěžících, sebevědomý Vojta, příliš nelíbil. A nebála se mu říci proč. Zkrátka si o něm myslí, že je namyšlený a na počkání by se vyspal se všemi holkami okolo. To si však Vojta nenechal líbit a oplatil ji stejnou municí. Prostě si o ní myslí na první pohled to samé, co ona o něm. Tahle seznamka zkrátka dokáže být mnohdy opravdu ostrá a o vypjaté emoce v ní nebude nouze.

Nový pořad Take Me Out uvidíte dnes večer na Primě ve 22.35.

Milan Peroutka ve zrádném úkolu.

VIDEO: Strach v Boyardu! Zpěvák Milan Peroutka se málem utopil v nebezpečné vodní pasti!


Článek je zařazen v: hádka , seznamka , pořad , Take me out

reklama