Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Drsná hádka v Take Me Out! Prsatá blondýna řekne klukovi, že je dě*kař. On ji setře tím nejbrutálnějším způsobem

Publikováno: 14.09.2017
Šílená televizní seznamka, kterou uvidíte již dnes na Primě, se malinko zvrhla.

reklama

Už dnes večer startuje na Primě nová reality show seznamka Take Me Out, v které se bude nezadaný muž snažit oslovit 30 sexy žen z Česka i Slovenska a přesvědčit je, aby s ním vyrazily na rande. Dívky budou průběžně volit, zda mají, nebo nemají o muže zájem, a on sám si pak vybere ze zbývajících žen svoji vyvolenou. O šílené situace tu pak nebude nouze, protože tyto dámy rády bez obalu řeknou, co si o muži myslí.

Jaké holky uvidíte v pořadu Take Me Out?

VIDEO: V šílené seznamce Take Me Out si budou chlapi vybírat holku z 30 československých sexbomb! Jaká se nejvíc líbí vám?

To je případ také upřímné Zuzany, které se jeden ze soutěžících, sebevědomý Vojta, příliš nelíbil. A nebála se mu říci proč. Zkrátka si o něm myslí, že je namyšlený a na počkání by se vyspal se všemi holkami okolo. To si však Vojta nenechal líbit a oplatil ji stejnou municí. Prostě si o ní myslí na první pohled to samé, co ona o něm. Tahle seznamka zkrátka dokáže být mnohdy opravdu ostrá a o vypjaté emoce v ní nebude nouze.

Nový pořad Take Me Out uvidíte dnes večer na Primě ve 22.35.

Milan Peroutka ve zrádném úkolu na pevnosti Boyard.

VIDEO: Strach v Boyardu! Zpěvák Milan Peroutka se málem utopil v nebezpečné vodní pasti!


reklama