Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: V šílené seznamce Take Me Out si budou chlapi vybírat holku z 30 československých sexbomb! Jaká se nejvíc líbí vám?

Publikováno: 13.09.2017
Tak co pánové, kterou byste si vybrali vy?

reklama

Už zítra večer startuje na Primě nový pořad, který nemá na českých televizích obdoby, Take Me Out. V této poněkud netradiční seznamce budeme sledovat 30 sexy party žen z Česka i Slovenska, které se zde pokusí oslovit jeden nezadaný muž a přesvědčit je, aby právě s ním šly na rande. Muž je bude muset přesvědčit svým charismatem, reakcemi na jejich otázky i úkoly či svou volnou disciplínou.

Největší zoufalci na Tinderu

GALERIE: 20 největších zoufalců na seznamkách, kteří nikdy nikoho nesbalí

Dívky budou průběžně volit, zda mají nebo nemají o muže zájem a on sám si pak vybere ze zbývajících žen svojí vyvolenou. A vzhledem k otevřenosti a rozvernosti jednotlivých slečen se zde opravdu máte na co těšit. O šílené až bizární situace zde opravdu není nouze. Hlavním lákadlem by pak měly být právě sexy slečny, kterým make-up a vyzývavé šaty rozhodně nejsou cizí. Vybrali jste si mezi nimi tu pravou?

Nový pořad Take Me Out uvidíte zítra večer na Primě ve 22:35.

Anna Slováčková a telefonní budka

VIDEO: Amok v Boyardu! Zoufalá Anička Slováčková se psychicky sesypala v budce plné brouků a hadů!

Zaujala by i vás?

GALERIE: Holka s jednou rukou má ten nejlepší profil na seznamce! Kvůli téhle věci po ní všichni totálně jedou!

reklama