Zvracení v Prostřeno! 1
Autor: archiv FTV Prima Zvracení v Prostřeno! 1

VIDEO: Hnus v Prostřeno!? Katka se po večeři pozvrací! Vážně to bylo z jídla?

MilanR. Publikováno: 02.02.2021
Při úterní zábavě zažijí soutěžící nepěkné chvilky.

reklama

Tento týden patří v oblíbeném pořadu Prostřeno! zase jednou mezi ty výživnější a stane se během něj pár situací, bez nichž by se asi soutěžící obešli. Jedna z nich se stane už během úterního večera, kdy bude ostatní hostit Olga. I když se zdá, že celý večer probíhá podle plánu, během volné zábavy se jedné ze soutěžících, Katce, udělá špatně a na zahradě si malinko ublinkne.

Její zvracení pak samozřejmě neujde pozornosti ostatních. Žádné znechucené reakce ale naštěstí nepřichází a celá událost se obejde bez dalšího rozebírání. Katce zkrátka úplně nesedla předešlá večeře složená z králíka či dýňové polévky. Dá Katka svou nevolnost najevo během závěrečného hodnocení? A jak se zvracení celkově promítne u Olgy na výsledném hodnocení?

Další díl oblíbeného pořadu Prostřeno! uvidíte dnes od 17:50 na Primě. Předchozí epizody můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (12) - Blinkala
Youtuber v Prostřeno! 1

VIDEO: Bizár v Prostřeno!? Youtuber chce ostatní naučit tuhle šílenou věc. Jak se na to budou tvářit?

reklama