Videa

16. prosince 2021 16:18

redakce Prima Lajk

VIDEO: LIKE HOUSE 2 končí! V nové reality show se bude pět mužů dělit o jednu ženu

Reality show Pět mužů na týden právě online

Bude se vám stýskat po vile plné influencerů? Máme pro vás tip na hodně nabitou reality show, která může hravě tuto díru zaplnit. Bude v ní totiž bojovat pět mužů o jednu ženu!

Už tento pátek se můžete těšit na poslední díl populární reality show LIKE HOUSE 2, v němž se dozvíte, který z influencerů nakonec vyhrál půl milionu korun. Pokud si ale myslíte, že po konci populárního pořadu nebude na co koukat, jste na omylu. Další událostmi nabité reality show totiž můžete sledovat nejen na kanále Prima SHOW, ale také v našem on-line archivu. Zde najdete exkluzivně také reality show Pět mužů na týden, v níž se máte opravdu na co těšit.

A v čem že je pořad tak unikátní? U jedné ženy zde totiž bude bydlet rovnou pět mužů! Ti zde ale rozhodně nebudou jen tak. Všichni totiž budou bojovat o její přízeň a žena si v této neobvyklé seznamovací show musí mezi nimi vybrat svého ideálního partnera. Vybraní muži ji pak budou následovat celý týden i při těch nejběžnějších situací, tedy např. i při návštěvě její rodiny či setkání s přáteli.

Žena se bude s jednotlivými účastníky postupně sbližovat a každý den vyhodí jednoho z nápadníků a poslední den si vybere (snad) toho pravého. A jak už to u reality show často bývá, o šílené situace nebude nouze. Najdou si ženy v pěti dílech nového pořadu opravdovou lásku?

Všechny epizody reality show Pět mužů na týden můžete zhlédnout v našem ARCHIVU!