Videa

18. října 2022 16:23

petra.jarosevska@iprima.cz

VIDEO: Klaun v Prostřeno! odhalí skutečnou tvář. Bude se soupeřkám líbit?

Prostřeno! XXVI (43) – Odličování

Středeční hostitel Matěj, kterého doposud jeho soupeři poznali jen jako klauna Špínu, pozve hosty do svého karavanu. Žije totiž v cirkuse, jeho menu obsahuje například krvavou rybinu nebo rýžovou žloutenku, a soupeře pobaví akrobatickým vystoupením.

Pro středečního hostitele Matěje je účast v soutěži amatérských kuchařů výzvou. Nepatří k lidem, co by vařili denně. Matěj raději žije svou prací, rád cvičí a paří s přáteli. Své soupeřky pozve do cirkusu, kde má karavan, ve kterém bydlí. Osmadvacetiletý bavič připraví pozoruhodné menu laděné do hororového stylu. Podávat se bude krvavá rybina na talíři, žabinec mé babky, rýžová žloutenka a blaho před smrtí. Co si pod jednotlivými názvy představit? To samozřejmě nikdo neví. Vše uvidíte už ve středečním Prostřeno! Některé dámy očekávají, že zůstanou o hladu. Toho se ale bát nemusejí. Matěj je sice vtipálek, jídlo ovšem bude poživatelné, a dokonce i chutné.

S výzdobou si dá hostitel práci. Před karavanem naaranžuje červené balónky a pavučiny. Uvnitř připraví strašidelné prostírání s lebkami a černými mašlemi, ve vodě určené k pití budou plavat oči. Z toho se Ivaně zvedne žaludek a požádá, aby jí hlavně žádné oko nespadlo do skleničky.

Podívejte se na Matějovo bydlení v cirkusovém karavanu:

Na kameru Matěj divákům ukáže, jak se líčí a obléká do kostýmu. Nejvíc nadšené budou soupeřky z jeho proměny v závěru večera. Během dezertu si připraví odličovadla a klaun se poprvé v tomto týdnu Prostřeno! ukáže ostatním v civilu. „Jdeš se svlíknout?“ zadoufá dychtivá Renata. Nejprve si Špína sundá paruku, začne se odličovat, a ještě bude stíhat odpovídat na všetečné dotazy ohledně dezertu. Dámy si budou pochutnávat na dortíku s jahodami, a přitom budou po očku sledovat, kdo se z klaunovské masky vyloupne.

„Já z tebe normálně nemůžu spustit oči. Můj muži, promiň,“ neovládne se Renata. „Viď, že je hezkej,“ ohodnotí Matějovu tvář Jiřina. I Ivana s Denisou budou na modrookého blonďáka koukat jako na svatý obrázek. A to přitom ještě před chvíli měly dámy z hostitele strach. Konečně už se hororového klauna nebudou muset bát. Má Matěj šanci na výhru? Dostane body i za sympatie?

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Minulé epizody si můžete připomenout v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek

Přečtěte si také