Videa

31. srpna 2022 14:43

petra.jarosevska@iprima.cz

VIDEO: Láďa Hruška předvede v Prostřeno! sexy tanec u tyče! Bude lepší než hostitelka?

Prostřeno! XXVI (4) – Tanec u tyče

Vychytávkový týden kulinářské soutěže pokračuje a ve čtvrtek uvidíme tanec v kuchyni temperamentní Terezy. Lektorka pole dance ukáže pár pohybů u tyče svým soupeřům, čehož se ihned chytí vtipálek Láďa Hruška. Půjde mu to lépe než hostitelce?

Jelikož soupeři vůbec netuší, čím se před mateřskou čtvrteční hostitelka Tereza živila, dá jim v úvodu večera malou nápovědu. Míra hostitelce pomůže otevřít šampus a ona ho přitom upozorní na díru ve stropě, kde mívala tyč. Prý se do ní má trefit špuntem. „To je indicie pro vás, přemýšlet co asi dělám,“ nasadí soupeřům Tereza brouka do hlavy. Po povedené večeři a zábavě, která proběhne na zahradě v duchu různých her, už si hosté myslí, že půjdou domů. Opak je ale pravdou.

Ještě je tu malé překvapení v podobě pole dance u tyče, kterou má Tereza na zahradě. Blondýnka předvede opravdu povedené vystoupení. Ale nebyl by to Láďa Hruška, aby se do situace nevložil. Sundá si boty a jde na věc. „Ježiš, já mám každou jinou ponožku,“ zděsí se na chvilku. Pak se chopí tyče a zkusí pár kreací. „Můj tanec u tyče byl dnes poprvé a já pevně věřím, že i naposled,“ zhodnotí Láďa svůj taneček.

Podívejte se, co Láďa udělá s talířem se zbytky kuřete na paprice:

Tereza připraví pro hosty dýňové špalíčky s pikantním dipem, hráškový krém s bylinkovým olejem a krutony, kuře na paprice s pečenými paprikami a naloženými jalapeňos a jako dezert bude dort s malinovou ganache a vanilkovým krémem. Špalíčky budou mít úspěch díky pikantnímu dipu. Láďa, který miluje ostrá jídla, omáčku vypije ze skleničky do dna.

Při polévce hosté opět soutěží o to, kdo bude „pokakaný prkýnko“. To znamená, kdo sní polévku nejpomaleji. Ve středu přes veškerou snahu prohrál Láďa. Kdo to bude tentokrát? Nejvíc chvály se Tereze dostane během hlavního chodu. Zajímavým detailem budou kuřecí škvarky z vypečených kůžiček. Láďa bude v sedmém nebi. „Mně se prostě vrátila chuť do dětství, tak já se jako malý kluk zachovám,“ nezklamal moderátor. Vylízaný talíř pak podá hostitelce s tím, že ho nemusí ani umývat. Jak chutná jídlo ostatním? Kolik bodů si Tereza vyvaří?

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě. Minulé epizody si můžete připomenout v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také