Videa

11. prosince 2020 16:26

redakce Prima Lajk

VIDEO: Miliardář Karel Janeček se z luxusu přestěhoval na ubytovnu! V jakých podmínkách musel žít?

Známý miliardář se kvůli novému pořadu změnil k nepoznání, musel vyžít s minimem peněz a vystěhovat se ze svého luxusního bydlení.

V neděli večer můžete na obrazovkách Primy vidět druhý díl pořadu Milionář mezi námi, v němž se objevil známý miliardář a podnikatel Karel Janeček. Pořad pojednává o známých českých milionářích, kteří se na týden vzdají svého luxusu a ocitají se na okraji společnosti, aby zde pomáhali potřebným. V novém díle se tak z Karla Janečka stává chudý dobrovolník Tomáš, který musí vyžít s pár korunami v kapse a každý den chodí pomáhat lidem bez domova, tělesně postiženým i sociálně znevýhodněným dětem. A to vše bez milované rodiny a samozřejmě věcí, na něž je v běžném životě zvyklý.

Zavítá dokonce do vyhlášené plzeňského squatu plného bezdomovců. V rámci pořadu se pak musel přestěhovat ze svého přepychového bydlení na obyčejnou ubytovnu, v níž si musí sám ustlat, nejdou zde pořádně otevřít okna a ani tu není pořádně uklizeno. Jak se bude miliardáři v takových podmínkách žít?

Na projekt Milionář mezi námi se dívejte v neděli 13. 12. ve 20:15 na Primě. Všechny díly najdete v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také