Videa

17. února 2021 12:42

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nejdelší čekání na jídlo v historii Prostřeno!? Jirka v kuchyni zmatkuje, soutěžící si ale tuhle reakci mohli odpustit

Dnešní večeře neproběhne v pořadu Prostřeno! úplně podle plánu. Jak dlouho budou hosté čekat na jídlo?

Tento týden se v oblíbeném pořadu Prostřeno! nese na první pohled v poklidnějším duchu, i přesto ovšem dojde k pár netradičním a chaotickým situacím. A to zejména dneska, kdy se za plotnu postaví postarší hostitel Jirka, který se však zároveň nebojí v kuchyni zaexperimentovat. Jenže během středečního večera se mu dvakrát nedaří. Přípravu a vaření vůbec nestíhá, do toho mu začne stávkovat trouba a Jirka začne zmatkovat a označovat celý večer za horor.

Soutěžící proto na hlavní chod čekají u stolu mnohem déle, než je obvyklé, a na Jirkovi je znát, že ho tato skutečnost trápí. Dokonce si sám myslí, že jde o nejdelší prodlevu mezi chody v historii Prostřeno! A někteří soutěžící mu to také zrovna neulehčují. Zatímco jedna část hostů bere čekání úplně v klidu a vrásky si z něj nedělá, Zdena s Lucií se rozhodnou malinko zavtipkovat a bušit s příborem do stolu. Jenže asi jim vůbec nedošlo, jak moc je to vzhledem k Jirkovu stresu a jeho pozici hostitele netaktní. Jak celý večer nakonec dopadne? Povede se Jirkovi přecei jen zabodovat?

To se dozvíte v novém dílu Prostřeno! dnes v 17:50 na Primě. Předešlé epizody můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také