Videa

20. září 2021 15:01

redakce Prima Lajk

VIDEO: Odvážná koketka z První večeře použije na rande své největší zbraně. Jaký má na muže požadavek?

V dnešním díle seznamovací show Zdeňka Pohlreicha se objeví kráska, která se za své přednosti a temperament rozhodně nestydí. Jak na to zareaguje její protějšek?

Už dnes večer můžete v televizi Prima vidět čtvrtý díl seznamovací show První večeře, v níž se oblíbený Zdeněk Pohlreich změnil z obávaného Šéfa v dohazovače. V novém pořadu totiž bude ve své restauraci hostit první rande vybraných lidí, kteří se nikdy předtím neviděli. A v novém díle budou mít zejména páni na co koukat. V něm se představí 26letá recepční Olga Rydenko z Hodonína.

Olga hledá muže s hezkým úsměvem, stabilním zaměstnáním a s pevnou rukou. „Můj partner by měl být chlap, takže zodpovědný a přísný. Je potřeba, aby si sem tam řekl svoje slovo,“ vysvětluje Olga, která se velmi ráda chlubí nejen svým výstřihem na Instagramu. „Můj poslední vztah byl… ježismarja, jak to mám říct. Byl výbušný. My jsme se rádi hádali. Doma to byla trošičku Itálie. Nehádali jsme se každý den, ale když jsme se začali hádat, tak to stálo za to. Sousedi moc spokojení nebyli,“ smála se u stolu Olga.

I když u ní pak byla u stolu 23letým řidičem Vojtěchem vidět značná nervozita, stejně na sebe poutala pozornost svým velkým výstřihem a svými svůdnými pohyby a pohledy flirtovala poměrně úspěšně. „Slečna je taková koketka, umí se na člověka podívat. Má v očích jiskru,“ komentoval dění u stolu člen personálu restaurace. A nutno říct, že jejím svůdným pohledům by podlehl nejeden chlap. Bude koketní taktika Olgy úspěšná? A přeskočí jiskra i ze strany mladého a nezkušeného Vojtěcha?

To se dozvíte v seznamovací show První večeře dnes večer ve 21:35 na Primě! První díl můžete zhlédnout v našem ARCHIVU.