Virály

14. září 2021 12:57

redakce Prima Lajk

GALERIE: Pavla z První večeře prošla po setkání s arogantním Václavem brutální proměnou! Jak nyní vypadá?

Účast v seznamovací show Zdeňka Pohlreicha se pro Pavlu kvůli arogantnímu partnerovi stala hodně nepříjemným zážitkem. Tento zážitek ji ale ve skutečnosti velmi posílil.

Ve včerejším dílu populárního pořadu První večeře, v němž se v restauraci Šéfa Zdeňka Pohlreicha seznamují na prvním rande nejrůznější páry, na sebe nejvíc upozornil arogantní fotograf Václav. Ten se u stolu rád chlubil tím, že je fotograf pracující pro české celebrity, který měl v posteli řadu modelek. A hrubě dal najevo fakt, že 53letá Pavla nesplňuje jeho nároky. Jeho nevychovanost vyvrcholila ve chvíli, kdy šla Pavla na záchod a nechtěně uslyšela rozhovor mezi ním a číšníkem.

Jsem si představoval třeba nějakou třicítku, čtyřicítku. Ne takovouhle barku. Znám všechny, fotil jsem modelky. Kdybys viděl, jaký jsem měl holky. Jenomže došly prachy, došly holky. Klasika. To mě asi pánbůh potrestal. Pravda bolí. Člověk řekne, jak to cítí.“ Pavla zůstala v šoku a u stolu Zdeňka Pohlreicha se následně rozplakala. „Vůbec mě nezná. Jestli vypadám opravdu jak obluda. Zkrátka je to obrovská arogance. Málokdy se rozbrečím, všem se moc omlouvám. Je pravda, že jsem za covidu přibrala osm kilo, ale to snad není tak strašný,“ řekla Pavla v pořadu před svých odchodem, z něhož si hrubý Václav nic nedělal.

Na nepovedené rande nevzpomíná Pavla ani po měsících od natáčení v dobrém světle a na Václavovi stále nenechává po právu nit suchou. „V pořadu jsem se rozbrečela nad obrovskou arogancí a buranstvím pana Václava. To byla pro mě darda. On mi vůbec nebyl sympatický svým chováním, byl namachrovaný, egoistický a nudný. Celou konverzaci jsem vedla já, mluvil jen o sobě… Ale přece ho tam nebudu urážet. Stačilo se rozloučit a říct, že už se neuvidíme. Myslím, že má nějaký mindrák, když se chtěl vyšvihnout pomocí kritiky své společnice,“ vzpomíná na setkání s údajným asistentem Felixe Slováčka Pavla.

Z nepříjemného zážitku se ovšem rozhodně nezhroutila, naopak ji zocelil a Pavla si nyní naplno užívá života. „Po natáčení jsem si koupila pejska a pravidelně s ním chodím ven. Dokonce jsem zhubla patnáct kilo! Partnera jsem si ještě nenašla, ale užívám si život a na správného chlapa si ráda počkám,“ tvrdí Pavla. A pro nalezení pravé lásky opravdu zvolila tu nejlepší cestu.

Minulý díl seznamovací show První večeře můžete zhlédnout v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také