Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Hnus v První večeři?! Arogantní Václav na rande brutálně zkritizoval Pavlin vzhled a dohnal ji k slzám!

MilanR. Publikováno: 13.09.2021
Fotograf si myslel, že vyfasuje u stolu mladou modelku. Sám ale předvedl, jak se muž k žene opravdu chovat nemá.

reklama

Už dnes večer se můžete na obrazovkách televize Prima těšit na další díl seznamovací show První večeře, v které se oblíbený Zdeněk Pohlreich změnil z obávaného Šéfa v dohazovače. V novém pořadu totiž bude ve své restauraci hostit první rande vybraných lidí, kteří se nikdy předtím neviděli. A někdy dopadnou tyto schůzky naslepo opravdu bizarně. A jindy zase dost smutně. To je bohužel i případ nejvýraznějšího páru dnešního večera, 56letého fotografa Václava s 53letou Pavlou. Jenže místo ideálního prvního rande zažila žena velkou ukázku arogance.

Hned od počátku totiž dával Václav jasně najevo, že má velmi slavné známé, kterými se nebojí pochlubit. „Jsem asistent Felixe Slováčka, takže pro něj dělám. Předtím jsem dělal i pro Dalibora Jandu a pro tyto lidi. Třeba Pavla Trávníčka… tyhle lidi mám rád. O fotografech je známý, že se často spustí s těma modelkama, že jo. Tím jsem si taky prošel,“ řekl u večeře Václav. Jenže jak dal svým chováním brzy jasně najevo, právě modelku, která se mu asi vrhne kolem krku, čekal muž také u večeře. Své zklamání dal bohužel najevo dost arogantním a hulvátským způsobem.

Když si šla Pavla po večeři zkontrolovat make-up, tak náhodou zaslechla, jak o ní Václav mluví s personálem restaurace. „Jsem si představoval třeba nějakou třicítku, čtyřicítku. Ne takovouhle barku. Znám všechny, fotil jsem modelky. Kdybys viděl, jaký jsem měl holky. Jenomže došly prachy, došly holky. Klasika. To mě asi pánbůh potrestal. Pravda bolí. Člověk řekne, jak to cítí.“ Pavla zůstala v šoku a u stolu Zdeňka Pohlreicha se následně rozplakala.

„Vůbec mě nezná. Jestli vypadám opravdu jak obluda. Zkrátka je to obrovská arogance. Málokdy se rozbrečím, všem se moc omlouvám. Je pravda, že jsem za covidu přibrala osm kilo, ale to snad není tak strašný.“ Na rozloučenou Václavovi popřála, aby si našel hezkou, hubenou modelku, která mu bude vařit, prát a bude se o něj starat. „To vypadá, že se nám seznamka zvrhla na únikovou hru, uzavřel situaci Zdeněk Pohlreich. Dokážete vůbec pochopit Václavovo chování?

Nezapomeňte se dívat na nový díl První večeře už dnes večer ve 21:35 na Primě! Minulé díly můžete zhlédnout v našem ARCHIVU.

Diana s Karlem z První večeře na petřínské věži.

GALERIE: Divoška Diana z První večeře vyrazila s Karlem na petřínskou věž. Dočkala se vytouženého sexu na veřejnosti?

Diana z První večeře chce sex na na Petřínské rozhledně!

VIDEO: Divoška Diana z První večeře chce sex na rozhledně! Kolik už měla v posteli chlapů?

reklama