Virály

7. září 2021 14:18

redakce Prima Lajk

GALERIE: Divoška Diana z První večeře vyrazila s Karlem na petřínskou věž. Dočkala se vytouženého sexu na veřejnosti?

Náruživá účastnice seznamovací show se v televizi pochlubila, že by ráda zažila sex na pražské rozhledně. Podařilo se jí to? A sešla se po pořadu ještě se svým protějškem Karlem?

Včera jste mohli na televizi Prima sledovat druhý díl seznamovacího pořadu První večeře, v němž se Zdeněk Pohlreich proměnil tak trochu v dohazovače, v jehož restauraci si dávají rande naslepo nejrůznější páry. Nejvýraznější dvojicí ze včerejška pak byla jistě 26letá Diana s Karlem. Právě Diana na sebe strhávala nejvíce pozornosti svou sexuální náruživostí a naprostou otevřeností. U jejich večeře padala slova o počtu sexuálních partnerů, ideální velikosti penisu i nejdivočejších sexuálních zážitcích.

Jsem sexuálně náruživá. Mám to ráda na veřejnosti, takže můj budoucí partner by neměl být žádný impotent ani stydlín. Teď mám cíl, že bych si to chtěla rozdat na petřínské věži s výhledem na Prahu. Když jsem byla mladší, tak jsem ráda chodila i na swingers. A nejzajímavější místo, kde jsem měla sex? Asi ve vlaku,“ pochlubila se Diana v pořadu. A právě svému cíli o sexu na petřínské věži byla Diana dost blízko! Právě tam se totiž později s protějškem Karlem vydali.

A jak jejich rande na Petříně tedy nakonec dopadlo? Bohužel to nebylo tak divoké, jak se zprvu mohlo zdát. I když myšlenky na sex se evidentně oba nechtěli vzdát ani na samém…ehm, vrcholu. „Procházka byla fajn, ale jelikož tam bylo poměrně dost lidí, tak sex nebyl možný. Kdyby tam nebylo tolik lidí, tak bychom to asi zkusili, ale nešlo to. Dali jsem si jen malou pusu. Časem to mezi námi tak nějak vyšumělo. Karel je z Mladé Boleslavi a já jsem z Prahy, do toho mám dvě práce. Nevyšlo nám to. Teď mám jiného přítele, ale můj sen mít sex na petřínské věži se pořád nenaplnil,“ prozradila s odstupem několika měsíců po natáčení Diana. Tato dvojice z První večeře se tedy nakonec dohromady nedala. Ale jiným to určitě vyjde!

Minulý díl seznamovací show První večeře můžete sledovat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také