Videa

11. srpna 2017 16:38

redakce Prima Lajk

VIDEO: Pražští policisté při šílené honičce pronásledovali auto v protisměru. Záběry zdrogovaného řidiče otřásly Českem!

Automobilová honička jak z amerického filmu se odehrála v pražských ulicích.

Děsivá situace, která mohla skončit tragédií, se stala ve středu v Praze. Policisté z pohotovostní motorizované jednotky si zde všimli vozidla, které bylo evidováno jako kradené a muži zákona ihned chtěli zasáhnout. Muž v ukradeném voze jim ovšem ihned začínal ujíždět. Rozpoutala se divoká honička v rušných ulicích Prahy, při které pronásledovaný muž vytlačoval ostatní vozidla, najížděl do protisměru a během své agresivní jízda naboural do čtyř aut.

Právě srážka s tím posledním, u které bylo bohužel přítomné i malé dítě, definitivně zničila jeho vůz a policie ho konečně dopadla. Muž byl i přes své zranění agresivní a snažil se bránit. Až po následných testech policisté zjistili, že byl muž během jízdy zdrogovaný. Měl totiž pozitivní test na amfetamin. Záběry šílené honičky se nyní šíří po internetu a doslova berou dech. Je pak skoro zázrakem, že se nikomu nic vážného nestalo.

Sdílejte článek
Štítky nehoda policie honička zdrogovaný muž

Přečtěte si také