Šílená honička v Praze.
Autor: YouTube.com/Policie ČR Šílená honička v Praze.

VIDEO: Pražští policisté při šílené honičce pronásledovali auto v protisměru. Záběry zdrogovaného řidiče otřásly Českem!

Publikováno: 11.08.2017
Automobilová honička jak z amerického filmu se odehrála v pražských ulicích.

reklama

Děsivá situace, která mohla skončit tragédií, se stala ve středu v Praze. Policisté z pohotovostní motorizované jednotky si zde všimli vozidla, které bylo evidováno jako kradené a muži zákona ihned chtěli zasáhnout. Muž v ukradeném voze jim ovšem ihned začínal ujíždět. Rozpoutala se divoká honička v rušných ulicích Prahy, při které pronásledovaný muž vytlačoval ostatní vozidla, najížděl do protisměru a během své agresivní jízda naboural do čtyř aut.

Proč chtělo dítě utéct z domova?

VIDEO: 13letý kluk řekl, že chce utéct z domu. Když se policista podíval do jeho pokoje, zůstal v naprostém šoku!

Právě srážka s tím posledním, u které bylo bohužel přítomné i malé dítě, definitivně zničila jeho vůz a policie ho konečně dopadla. Muž byl i přes své zranění agresivní a snažil se bránit. Až po následných testech policisté zjistili, že byl muž během jízdy zdrogovaný. Měl totiž pozitivní test na amfetamin. Záběry šílené honičky se nyní šíří po internetu a doslova berou dech. Je pak skoro zázrakem, že se nikomu nic vážného nestalo.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Šílená honička v Praze

Filip Grznár obviněn, jaký mu hrozí trest?

Policie obvinila youtubera Grznára za schvalování vraždy Roma! Na jak dlouho může jít sedět?

Jak si povede v USA?

VIDEO: MikeJePan provokuje hejtry. Chce se stát politikem a hodlá otestovat policisty v Americe! Co na ně chystá?

reklama