návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Videa

VIDEO: Pražští policisté při šílené honičce pronásledovali auto v protisměru. Záběry zdrogovaného řidiče otřásly Českem!

Automobilová honička jak z amerického filmu se odehrála v pražských ulicích.
Vydáno: 11.08.2017
Šílená honička v Praze.
Autor: YouTube.com/Policie ČR Šílená honička v Praze.

Děsivá situace, která mohla skončit tragédií, se stala ve středu v Praze. Policisté z pohotovostní motorizované jednotky si zde všimli vozidla, které bylo evidováno jako kradené a muži zákona ihned chtěli zasáhnout. Muž v ukradeném voze jim ovšem ihned začínal ujíždět. Rozpoutala se divoká honička v rušných ulicích Prahy, při které pronásledovaný muž vytlačoval ostatní vozidla, najížděl do protisměru a během své agresivní jízda naboural do čtyř aut.

Proč chtělo dítě utéct z domova?

VIDEO: 13letý kluk řekl, že chce utéct z domu. Když se policista podíval do jeho pokoje, zůstal v naprostém šoku!

Právě srážka s tím posledním, u které bylo bohužel přítomné i malé dítě, definitivně zničila jeho vůz a policie ho konečně dopadla. Muž byl i přes své zranění agresivní a snažil se bránit. Až po následných testech policisté zjistili, že byl muž během jízdy zdrogovaný. Měl totiž pozitivní test na amfetamin. Záběry šílené honičky se nyní šíří po internetu a doslova berou dech. Je pak skoro zázrakem, že se nikomu nic vážného nestalo.

VIDEO: Šílená honička v Praze

Filip Grznár obviněn, jaký mu hrozí trest?

Policie obvinila youtubera Grznára za schvalování vraždy Roma! Na jak dlouho může jít sedět?

Jak si povede v USA?

VIDEO: MikeJePan provokuje hejtry. Chce se stát politikem a hodlá otestovat policisty v Americe! Co na ně chystá?

Článek je zařazen v: policie , honička , nehoda , zdrogovaný muž

reklama