Michael má doma velký nepořádek.
Michael má doma velký nepořádek.

VIDEO: Skandál v Prostřeno! Michael zavede soutěžící do neskutečného bordelu! Hosté jdou nakonec jíst jinam!

Publikováno: 21.12.2016
Čím dnešní hostitel ostatní šokoval?

reklama

Dnes bude v oblíbeném pořadu Prostřeno! vařit Michael, jehož manželka účinkovala v soutěži před několika týdny a své čerstvě narozené dítě kojila přímo u stolu. A ani na jejího partnera diváci jen tak nezapomenou. Soutěžící totiž zavede do svého mobilního domku, z něhož ostatním naskočí husí kůže.

Obrovský nepořádek v Prostřeno!

VIDEO: Bordel v Prostřeno! Soutěžící jedí v neuvěřitelné špíně a musí čichat smrad ze záchodu!

Nejenže je prakticky nemožné, aby se sem všichni vešli, ale navíc všechny šokuje obrovský nepořádek. Největší bordel naleznou v koupelně, kde je naházené oblečení a věci z celého domu. Zaskočí je také ložnice. Hosté jsou zděšeni a mnozí vážně uvažují na to, že z večeře odejdou. Michael si je naštěstí vědom vážnosti situace a všem k jejich oddechu sdělí, že se přesunou do jeho oblíbené kavárny. I přesto však nebude ani nadále u stolu o překvapení nouze a dojde i na ostrou hádku!

Nový díl pořadu Prostřeno! uvidíte dnes v 17.45 na Primě.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bydlení v chatrči - Prostřeno!
Opravdu se Veronika šíleně opila?

VIDEO: Skandál v Prostřeno! Veronika se během večeře šíleně opila! Neuvěříte, co ostatním naservírovala!

reklama