Videa

8. června 2022 15:18

redakce Prima Lajk

VIDEO: Svůdná Niki se snaží svést ženáče osaháváním a polibky. Co na to řekne jeho manželka?

SINGL ŠVINDL (1) - Manželka se dívá

Dnešní díl reality show SINGL ŠVINDL bude na Primě plný dotyků a intimností. Jak to ustojí pozorující manželka?

Zatímco minulý týden si mohli novou reality show SINGL ŠVINDL užít jen diváci kanálu Prima SHOW, od tohoto týdne si přijdou na své i diváci Primy před oblíbeným kuchařským pořadem Prostřeno! Uvidí tak v repríze díly, v nichž se provokativní a svůdná Niki snažila zjistit, kdo ze čtyř mužů, s nimiž se postupně vydala na rande, je ve skutečnosti single a kdo to pouze hraje a je v reálu ženatý. Ženáčům pak ve snažení pomáhají jejich manželky, které celé rande sledují přes kamery. A zatímco ženská soutěžící se snaží odhalit podle svádění či šmejdění v domácnosti pravdu, pro páry bude pořad i určitým testem věrnosti.

A proč podstupují účinkující tak složité vztahové hrátky? V pátečním díle si má totiž mladá kráska tipnout, který ze čtveřice mužů je opravdu single. Pokud se trefí, získává tak spolu se single mužem cenu v podobě čtyřdenního pobytu v Resortu Svatá Kateřina a 80 000 Kč. Pokud ale označí ženáče, odnese si tuto výhru za parádně provedenou hru právě on se svou manželkou. Tato show je prostě plná bizarních situací, žárlivosti, sexy svádění a dalších vztahových peripetií, kvůli nimž nebudou možná některé manželské páry po pořadu tak šťastné jako před ním.

To se ukáže právě v dnešním díle, v němž se drzé a půvabné Nikče postaví Lukáš s manželkou Jiřinou. Těm je jasné, že se soutěžící nebude bát použít ženské zbraně a přejde do těžkého flirtování. A manželé jsou na to připraveni a Lukáš ví, že musí hrát její hru. Při společné večeři v Lukášově bytě tak dojde zprvu na „nenápadné“ osahávání, ale nakonec i velmi intimní držení rukou či pusu! Niki si pak myslí, že ji chtěl Lukáš políbit a zdálo se, že mezi nimi nakonec přece jen přeskočila jiskra. Opravdu šlo jen o Lukášův povedený herecký výkon? A co na jeho chování bude nakonec říkat manželka Jiřina?

Nový pořad SINGL ŠVINDL můžete sledovat každý všední den od 20:10 na Prima SHOW, s týdenním odstupem pak vždy ve všední den v podvečer v 16:50 na Primě.