Videa

30. května 2022 15:49

redakce Prima Lajk

VIDEO: Kráska se snaží sbalit ženatého muže. Reakce jeho manželky vás překvapí

SINGL ŠVINDL (1) - Niki naléhá Řekni mi do očí, že nejsi ženatej

Jedinečná show, v níž manželky podporují své muže ve flirtování s jinou, je tady!

Už dnes večer začne na obrazovkách reality kanálu Prima SHOW pořad, který nemá na české scéně obdoby. V každodenní show SINGL ŠVINDL totiž budou manželky sledovat, jak jejich muži flirtují se svůdnou kráskou. A co víc, ony budou své partnery v tomto chování ještě podporovat! Jak je to možné? Je to totiž jedno z hlavních pravidel nového soutěžního pořadu.

V něm se vydá pohledná mladá soutěžící každý den na rande vždy s jedním mužem. Ona zde však nemá najít svého vyvoleného, ale spíš poznat, který ze čtyř mužů je ve skutečnosti single. Mladá kráska pak má k odhalení využít všechny možné zbraně nebo si může vypomoct i starým dobrým šmejděním a hledáním stop v bytě.

Ženáče pak ve hře na svobodné muže podporují právě jejich partnerky, které jim pomáhají s večeří, odstraněním důkazů v bytě, plánováním strategie či reakcemi na flirtování sexy účastnice. Manželky pak budou celý večer plný svádění sledovat přes kamery a doufat, že se jejich manžel nenechá hrou až příliš unést. Dokážou ovšem samotné ženy zůstat v klidu, nebo se u nich přece jen ozve žárlivost? Ostatně už dnešní manželka, která se musí koukat na to, jak její manžel zamilovaně hledí mladé účastnici do očí a tvrdí jí, že není ženatý, dostane nejspíš pořádně zabrat. A na jejím pohledu je to dost znát.

A proč podstupují účinkující tak složité vztahové hrátky? V pátečním díle si má totiž mladá kráska tipnout, který ze čtveřice mužů je opravdu single. Pokud se trefí, získává tak spolu se single mužem cenu v podobě čtyřdenního pobytu v Resortu Svatá Kateřina a 80 000 Kč. Pokud ale označí ženáče, odnese si tuto výhru za parádně provedenou hru právě on se svou manželkou. A už první díly ukazují, že tato show bude plná bizarních situací, žárlivosti, sexy svádění a dalších vztahových peripetií, kvůli nimž nebudou možná některé manželské páry po pořadu tak šťastné jako před ním.

Nový pořad SINGL ŠVINDL můžete sledovat každý všední den od 20:10 na Prima SHOW, s týdenním odstupem pak vždy ve všední den v podvečer na Primě.