Videa

16. listopadu 2021 14:40

redakce Prima Lajk

VIDEO: Páry chtěly v reality show otestovat svou věrnost. Vznikla z toho trojka i holčičí líbačka u bazénu!

Ostrov pokuseni III (5) - Líbačka v bazénu

V reality show Ostrov pokušení jsou na první pohled šťastné páry vystaveny svodům v podobě sexy modelek a modelů. A často z toho vzniknou hodně divoké sexuální hrátky!

Už pár týdnů můžete na reality kanále Prima SHOW sledovat kontroverzní pořad Ostrov pokušení. Jedná se o reality show, v níž se na první pohled šťastné páry rozhodnou otestovat věrnost a opravdovost své lásky hodně bizarním způsobem. V exotickém prostředí tropického ostrova se nastěhují každý zvlášť do jiného domu. Ale to není ani zdaleka všechno. Jejich spolubydlící jsou velice atraktivní, vyloženě sexy a totálně nezadaní modelové či modelky.

Co když je mezi nespoutanými a neskutečně sexy spolubydlícími i někdo, kdo by se k nim hodil ještě lépe než jejich současný přítel nebo přítelkyně? Začíná vzrušující život plný bláznivě divokých večírků a žhavých romantických eskapád. Jak to nakonec dopadne? Odjedou páry společně, nebo ve společnosti některého z pokušitelů?

Tak či tak, o divoké zážitky nebude ani v jedné z vil nouze a věrnost některých párů vezme hodně rychle za své. Což je vidět např. na pátém a šestém díle třetí série, která aktuálně běží na Prima SHOW. Během krátké chvíle zde tak dojde nejen k bisexuální líbačce u bazénu, ale i následné švédské trojce. I kvůli podobným peprným scénám a sexuálním scénám se s reality show ve světě pojí slušná dávka kontroverze. Tak neváhejte tuto žhavou show už také nakoukat.

Pořad Ostrov pokušení můžete sledovat každou neděli od 20:10 na Prima SHOW! Minulé i nadcházející epizody pak najdete v našem ARCHIVU!