Virály

5. října 2021 15:15

redakce Prima Lajk

Reálná Teorie velkého třesku?! V této reality show se budou dávat dohromady krásky a šprti. Vznikne z toho láska?

Krásky a šprti VII (1) - teaser

Deset krásek a deset šprtů. Různorodé dvojice. Série vzrušujících úkolů a zábavných výzev. Krásky a šprti musí spolupracovat, aby splnili úkoly a překonali všechno možné i nemožné, co by jim život mohl přinést. Přeskočí mezi nimi i romantická jiskra nebo vznikne přátelství na celý život?

Populární sitcom Teorie velkého třesku zná už každý, stejně jako zamilovanou dvojici Leonarda s Penny. Patříte ale mezi škarohlídy, kteří si myslí, že vztah blonďaté krásky se zastydlým geekem je tak trochu pohádkou, která by se ve skutečnosti jen těžko stala? Tak to vás možná pořad Krásky a šprti na novém kanálu Prima SHOW vyvede z omylu!

Krásky a šprti je zábavné střetnutí dvou naprosto rozdílných světů. Během tohoto neobvyklého soutěžního pořadu vznikají překvapivé vztahy a rodí se silné vazby, které utěšeně vzkvétají především za nečekaných a někdy hodně veselých okolností. Kráskám se otevírají oči a obměkčují srdce. Zatímco pomáhají šprtům najít vlastní hlas, objevují se před nimi úplně nové možnosti. A šprti je taky něco přiučí o tom, jak vystoupit z vlastní komfortní zóny.

Tvůrčí tým Krásek a šprtů považuje svůj pořad nejen za zábavnou reality show, ale také za zajímavý společenský experiment, během kterého se soutěžící obvykle něco dozvědí a naučí od svých protějšků – jednak to, co jim samotným schází, a také to, jak se podívat na svět z jiné perspektivy. Během soutěže žijí její účastníci ve velkém luxusním domě.

Krásky plní úkoly založené na intelektu a šprti se jim při tom snaží asistovat. Šprti naopak soutěží ve společenských dovednostech, ve kterých se jim zase snaží vypomáhat krásky. Mezi deseti kráskami nechybí profesionální princezny ze zábavních parků, zapálené milovnice cvičení a opalování, studentky zajímavých oborů ani zkušené modelky. V desítce šprtů pak najdeme učitele matematiky, lékaře z pohotovosti, fanatické fanoušky motorsportu i absolventy právnických studií.

Bez oblíbených proměn se to celé samozřejmě neobejde! Šprti podstoupí dechberoucí fyzické transformace, které jim vyslouží nejen obdivné pohledy jejich krásek, ale získají díky nim i nové sebevědomí. Vítězný pár z každé epizody pak dostává jedinečnou příležitost užít si rande jenom ve dvou – zjistit, co jednoho na druhém přitahuje – a prohloubit vzájemný vztah.

Méně šikovným párům, které nevítězí, hrozí, že skončí na posledních dvou místech celkového hodnocení. V takovém případě jim nezbývá než podstoupit osudový duel. Kdo prohraje, jde domů. Na konci zůstává jen jediný pár – a k tomu získá velkorysou peněžní výhru. Zábavná show Krásky a šprti je strhující podívaná plná emocí a smíchu, dost možná okořeněná i malou špetkou pravé lásky. Australský zábavný pořad Krásky a šprti vznikl podle stejnojmenné americké reality show, kterou produkoval herec Ashton Kutcher, známý ze sitcomu Dva a půl chlapa či komedie Hele vole, kde mám káru?

Reality show Krásky a šprti dorazí na nový kanál Prima SHOW v sobotu 30. 10. ve 20:10.


Přečtěte si také