Virály

5. října 2021 15:15

redakce Prima Lajk

Puberťáci si chtěli užit dovolenou plnou sexu. Netušili, že je budou v novém pořadu sledovat jejich rodiče!

Reality show Slunce, sex a rodiče v patách vám ukáže partu náctiletých, kteří si chtějí užít ty nejdivočejší prázdniny plné sexuálních zážitků. Jejich rodiče se ovšem rozhodli je po celou dobu sledovat. Čeká je tvrdý rodičovský šok?

Nespoutané taneční prázdniny v nejrozjetějších klubech Evropy od prosluněné Ibizy po oblíbenou Malorku nabízejí všechno: touhu, vzrušení, sex a nejrůznější excesy… Plus ještě něco navíc! Mladí a neklidní, kteří se jich účastní, o tom sice nevědí, ale jejich rodiče se na všechno, co dělají, pozorně dívají! A tentokrát jim opravdu nic neunikne. Zábavná dokumentární reality show Slunce, sex a rodiče v patách je nadupaný mix zhýralosti a hanby, vylepšený upřímně veselými i dojemnými chvílemi.

Prožít prázdniny s kamarády je snem každého z mladých a neklidných dospívajících – konečně jim nikdo nebude bránit v nekonečné zábavě, bezuzdném pití alkoholu a pořádné pařbě. Jenže tihle kluci a holky okolo dvacítky, kteří si tolik užívají a kteří se nezastaví před ničím, co by mohla být zábava, něco netuší. Ani ve snu by je nenapadlo, že jejich rodiče jsou jim tajně v patách. Co se stane, až to praskne? Přímo na televizní obrazovce exploduje hromada emocí.

Zábavná britská dokumentární reality show Slunce, sex a rodiče v patách je nadupaný mix zhýralosti a hanby, vylepšený upřímně veselými i dojemnými chvílemi. Šest epizod každé řady zachycuje nespoutané divoké radovánky v jedné z exotických turistických destinací (Ibiza, Malorka, Španělsko, Kréta, Kypr, Řecko, Thajsko…) a v závěrečném sedmém dílu se to všechno provalí: zpátky doma se mladí budou muset posadit se svými šokovanými rodiči, aby si upřímně promluvili.

Vzrušující letní ohlédnutí odhaluje, co mladí skutečně dělají a jak se chovají, když nevědí, že se na ně někdo dívá. Vy to víte? Slunce, písek a litry sangrie jsou pouhou špičkou ledovce! Kolik z těchto značně uvolněných a rozveselených chlapců a dívek bude mít na konci prázdnin ještě domov?

Nový pořad Slunce, sex a rodiče v patách budete moci sledovat od 30. 10. každou sobotu a neděli ve 22:00 na novém kanále Prima SHOW.

Sdílejte článek

Přečtěte si také