Virály

5. října 2021 15:15

redakce Prima Lajk

Drsný sociální experiment v Ostrovu pokušení! Zadané páry se nastěhují mezi sexy borce a modelky. Opravdu jejich vztahy vydrží?

Ostrov pokušení III (1) - teaser

Brutální výzva, která otestuje charaktery i odolnost zdánlivě pevných vztahů. Přesně tím je ve světě populární reality show Ostrov pokušení!

Romantiku střídá pokušení, když se páry v rozhodující okamžik vztahu vypraví do exotických tropů. Každý tráví čas zvlášť a bez toho druhého zažívá bláznivě divoké večírky a žhavé svůdné chvíle s mnoha pohlednými „pokušiteli“ a sexy „pokušitelkami“. Čí láska je opravdová a vydrží? Kdo uteče s někým lepším? A kdo bude muset odjet domů sám? To odhalí kontroverzní zábavná show Ostrov pokušení.

Připravte se na zajímavý sociální experiment! V rozhodující okamžik vztahu se čtyři páry rozhodnou vyzkoušet, jestli je jejich láska opravdová. V exotickém a svůdném prostředí tropického ostrova na Belize se nastěhují každý zvlášť do jiného domu. Ale to není ani zdaleka všechno. Jejich spolubydlící jsou velice atraktivní, vyloženě sexy a totálně nezadaní modelové či modelky.

Co když je mezi nespoutanými spolubydlícími i někdo, kdo by se k nim hodil ještě lépe než jejich současný přítel nebo přítelkyně? Začíná vzrušující život plný bláznivě divokých večírků a žhavých romantických eskapád. Jak to nakonec dopadne? Odjedou páry společně? V doprovodu někoho z „pokušitelů“? Nebo se rozjedou a zamíří domů sami?

Ano, tato show nabízí zkrátka hodně otázek, na něž budou chtít znát diváci co nejdřív odpověď. Na druhou stranu není ani divu, že reality show vyvolává od své premiéry kvůli svému námětu pořád jistou kontroverzi. Přece jen, testovat věrnost zamilovaných párů tím, že jim do pokoje přidáte sexy modelky, není asi úplně pro každého. S jistou porcí kontroverze však tvůrci v tomto případě už od počátky počítají. Jsou diskuze okolo této show zasloužené? A jak jednotlivé sociální experimenty dopadnou?

Pořad Ostrov pokušení budete moci sledovat od 31. 10. každou neděli od 20:10 na Prima SHOW!


Přečtěte si také