Videa

10. března 2022 11:28

redakce Prima Lajk

VIDEO: Taktička Katrin z Prostřeno! má na zahradě hrob! Koho zde pohřbila?

Prostřeno! XXV (45) - Hrob

Netrpělivě očekávaný páteční díl kuchařské soutěže Prostřeno! nabídne nejen vyvrcholení celého týdne, ale i náhled do soukromí nebezpečné taktičky Katrin. Hrob na zahradě ovšem nečeká nikdo.

V pátečním Prostřeno! z Jihomoravského kraje dojde k velkému odhalení. Soutěžící Katrin si totiž věří na výhru a také si ji pojistila. Celý týden bodovala pouze jedním bodem, a tak si je jistá, že to vážně vyjde. A proč chce vyhrát i za cenu toho, že ji diváci a ostatní soutěžíci budou nenávidět? Moc dobře si uvědomuje, že není jediná, které by výhra hodně pomohla.

„Doufám v to, že si to zasloužím víc jak oni,“ dojme se sama nad sebou jinak nelítostná hráčka. Do soutěže dává vše, protože potřebuje peníze. Dost financí podle ní spolkly náklady na pohřeb jejího tatínka, který zemřel před měsícem na rakovinu. Jeho posledním přáním bylo zůstat s rodinou, a tak mu Katrin s rodinou udělali na zahradě hrobeček s květinami a pohřebními stuhami.

Podívejte se, jak se hostitelce nedařilo uvařit včas:

Na tatínka se pak bude vzpomínat i během večera. Protože má Katrin zpoždění a první chod je ještě v troubě, vypráví ostatním, jak s tatínkem společně vařili. Ostatně jsou to jeho recepty, které maminka na mateřské tento večer naservíruje. Neustálé zmínky o milovaném tatínkovi už ale některým začne vadit. „Cítím tam hru na city,“ shrne svůj postoj Vlastimil. Jak soutěžící zareagují, když se pak na konci večera Katrin přizná ke své taktice? Podaří se jí dosáhnout na výhru?

Sledujte Prostřeno! v pátek v 17:50 na Primě.