Videa

7. března 2022 13:44

redakce Prima Lajk

VIDEO: Trapas v Prostřeno! Italský pirát nemá čisté příbory, soutěžící si je musí olíznout!

Prostřeno! XXV (41) - Nedostatek příborů

Pondělní Prostřeno! z Jihomoravského kraje divákům připraví spoustu překvapivých momentů. Soutěžící tohoto týdne jsou vážně něco extra a kvůli výhře si neváhají jít zákeřně po krku. A nevyhýbají se jim ani pekelné trapasy.

Ital Daniele si v pondělním Prostřeno! projde ohněm, když se bude chtít blýsknout jídly ze své domoviny. Bohužel se však jako hostitel příliš nepředvede. Neobstaral si totiž dostatečné množství příborů a už vůbec ho nenapadne, že by použité nádobí mohl mezi chody umýt. Když si to uvědomí, nabádá ostatní, aby si špinavé příbory nechali u sebe. Má prý dojem, že to tak může udělat, protože přece nejsou v restauraci. Dřez má plný hrnců kvůli vaření a basta. Pohotová Katrin ihned nabízí řešení: „Máme si je olíznout?“ Ani nečeká na odpověď a dá se do díla. Co však u stolu vypadá jako chybka, která se dá prominout, se později odrazí na hodnocení.

Podívejte se, jak se Italovi povedla líčka na víně:

Kromě nedostatku příborů bude Daniele obhajovat i svoji sexuální orientaci. Jeden soutěžící se zeptá na jeho náušnici v nose. Podle něj to nosí holky a ostatní začnou přitakávat. „U mužů to mají dva typy – piráti a gayové,“ zhodnotí jedna soutěžící. Zaskočený Ital se okamžitě začal hájit tím, že má přítelkyni, a tak asi bude ten pirát. Nálada u stolu se pak o něco zlepšila, avšak špinavé příbory byly obrovskou chybou. Soutěžící si myslí, že byla celá situace jeden velký trapas. Odpustili byste hostiteli takový přešlap, olízli příbor a nechali věc být?

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě!