Videa

24. března 2021 12:37

redakce Prima Lajk

VIDEO: Trapas v Prostřeno! Mladý Filip se během večera opije. Co sprostého řekne soutěžícím?

Hostitel středečního večera chtěl nervy zahnat vínem. Trochu se mu to ale vymklo. Jak budou na jeho rozpustilé chování reagovat ostatní soutěžící?

V dnešním Prostřeno! bude zase jednou pořádně veselo! O zábavu diváků se pak možná malinko nechtěně postará mladý hostitel, středoškolák Filip Vojtek. Ten je tento týden nejen nejmladším soutěžícím, ale také jediným mužem, a tak se snaží na dámy během večera pořádně zapůsobit a hezky se na to ohákne. Jenže i přes jeho veselou náladu je vidět, že má z celé večeře stres a nervy, které chce trochu zahnat svým oblíbeným vínem. Jenže právě to se mu trochu vymkne z rukou.

Nejen, že už od počátku nešetří vulgarismy a překvapí ostatní např. nečekaně sprostým uvítáním, ale navíc se během večera solidně přiopije. Což je na něm samozřejmě docela znát, je zmatený, ale neustále se směje a před ženami je čím dál veselejší. A zatímco část osazenstva bere celou situaci s humorem, někdo by si asi přál z jeho strany střízlivější večer. „Myslím si, že jsme odešli v pravý čas, protože Filip se nebál napít“ okomentovala událost přísným, až pohoršeným tónem Michaela. Bude Filipovo opití podle vás trapasem, nebo veselým zpestřením? A jak se to projeví na výsledném bodování?

To zjistíte už ve středu v 17:50 na Primě. Předešlé epizody můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek