Videa

24. srpna 2022 14:29

redakce Prima Lajk

VIDEO: Trapas v Prostřeno!? Teenagerka Karol krmila u stolu žábu, cvrčci jí ale utekli do jídla!

Prostřeno! XXIV (34) - Krmení Žáby

Tento týden si můžete v reprízách oblíbeného pořadu připomenout řádění velmi kontroverzní a bizarní soutěžící, teenagerky Karol. Co všechno provedla?

Toto léto si můžete na obrazovkách televize Prima zopakovat památné díly oblíbeného pořadu Prostřeno! a připomenout si tak ty největší bizáry i nejosobitější soutěžící. Mezi ně bez debat patřila i mladá Karol, která na sebe výrazně upozornila v teenagerském speciálu, jehož reprízy si můžete tento týden naplno užít.

Karolína je totiž opravdu hodně osobitá, považuje se za uměleckou duši, už v pondělí přinesla na večeři i svou kamarádku žábu a celkově její chování vyvedlo hodně lidí z míry. A to nejen u stolu, ale také u televizních obrazovek, kde vzbudila hodně velké diskuse.

Ve čtvrtek pak bude Karolína za hostitelku a soutěžící u ní zažijí několik nezvyklých situací. A opět nebude u stolu chybět ani její milovaná žába. Karolínu pak nenapadne nic lepšího než žabku u stolu, na kterém je ještě jídlo, začít krmit cvrčky. Jenže její plán se jí trochu nepovede a cvrčci se rozutečou nejen po stole a jídle, ale vlastně po celém pokoji. Bude to pro ostatní trapas a bizár, nebo to vezmou s humorem? A co si vlastně o Karolíně myslí?

Tento díl si budete moci připomenout ve čtvrtek v 17:45 na Primě!

Sdílejte článek