Videa

16. srpna 2022 12:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: Trapas v Prostřeno! Ruda z Ostravy se vykašlal na vaření, objednal hotovky a ohřál je v mikrovlnce

Prostřeno! XXIV (77) - Michal vaří

Tento týden si můžete v oblíbeném pořadu připomenout legendární řádění Rudy z Ostravy, který se při vaření uchýlil k obřímu podvodu!

Jako každé léto i tentokrát si můžete na televizních obrazovkách užívat reprízy památných týdnů oblíbeného soutěžního pořadu Prostřeno!, v nichž si fanoušci mohou připomenout mnoho bizarních hostů, situací i parádních okamžiků. Mezi nejvýraznější soutěžící uplynulých měsíců pak jistě patřil známý moderátor Michal Kavalčík, který se před lety proslavil coby Ruda z Ostravy. I když poslední roky vystupuje již pod svým jménem, jeho slavné alter ego už mu nikdo nikdy nevezme.

Ve speciálu, v němž účinkovali moderátoři z rádií, pak na sebe strhával podle mnohých pozornost až příliš. Už během pondělí se dostal do konfliktu s hostitelem Danielem Ferencem, který úplně nedával Kavalčíkovo divoké vystupování a fakt, že mu moderátor zaneřádil místnosti konfetami. A vtipné to přišlo pouze Rudovi.

Ještě větší humbuk ovšem vyvolal během svého hostitelského večera, jenž si můžete připomenout právě dnes. Místo toho, aby ukázal ostatním své kuchařské dovednosti a vytřel všem zrak, totiž objedná z internetu hotová jídla a poté je ohřeje v mikrovlnce! A všem se samozřejmě snaží nakukat, že takové množství jídel opravdu navařil sám!

Soutěžící se ovšem nenechají opít rohlíkem a doufají, že jde pouze o jeho prank. A posléze se sami sebe ptají, zda Michal Kavalčík vůbec umí vařit. Jeho kontroverzní „vaření“ pak vzbudilo velký poprask i mezi fanoušky pořadu a mnozí nenechali na Rudovi z Ostravy nit suchou. Jak se mu podvod s ohřívaným jídlem nakonec vyplatil? To si můžete připomenout v reprízovaném dílu Prostřeno!

Známý díl pořadu Prostřeno! si můžete připomenout v úterý od 17:45 na Primě! Předešlé epizody najdete v našem ARCHIVU.