Dívka je ve svých deseti letech úspěšnou podnikatelkou
Autor: instagram.com/pixiecurtis Dívka je ve svých deseti letech úspěšnou podnikatelkou

10letá podnikatelka má miliony na účtu díky jednomu nápadu. Co geniálního vymyslela?

Tamara F. . Publikováno: 08.12.2021
Zatímco jiné děti tropí lumpárny a hrají si na hřištích, Pixie Curtisová tvrdě pracuje a vydělává miliony.

reklama

Teprve desetiletá Pixie Curtisová ze Sydney se už nejspíš nadosmrti nemusí starat o peníze. Stačil jí přitom jeden geniální nápad, který jí vynesl nesmírné bohatství. Nápad na podnikání přitom vznikl zcela přirozeně a intuitivně. Spolu se svou matkou, úspěšnou podnikatelkou Roxy Jacenko, a se svým o dva roky mladším bratrem, vymyslela sérii senzorických hraček pro děti s názvem Pixie´s Fidgets.

Ihned po uvedení na trh měly motorické hračky neuvěřitelný úspěch a během pouhých osmačtyřicetin hodin se vyprodaly. Pixie si za první měsíc vydělala více než 200 000 dolarů, v přepočtu více než 4,5 milionu korun. Její matka je na svou dceru patřičně hrdá a chválí jejího podnikatelského ducha. Taktéž přiznala, že když půjde obchod takhle dobře i nadále, může jít Pixie do důchodu klidně v patnácti letech.

Desetiletá dívenka uvedla, že svůj výdělek plánuje použít k rozmazlování své maminky. „Pořídím jí nějaké nové oblečení, protože její starý šatník je hrozný a zoufale taky potřebuje prodloužit vlasy a luxusní dovolenou na Fidži,“ řekla Pixie pro magazín New York Post. Podnikatelské duo matka-dcera uvedlo poprvé své produkty na trh v roce 2011 a jejich jmění se odhaduje na 21 milionů dolarů.

 

Anna a Lucy DeCinqueovy

Dvojčata spolu sdílí snoubence, se kterým chtějí otěhotnět ve stejnou chvíli. Jak vypadá jejich život?

Rihanna

Rihanna je nejbohatší zpěvačkou na světě. Kolik peněz má na svém kontě?

reklama