Virály

8. prosince 2021 14:03

redakce Prima Lajk

Dvojčata spolu sdílí snoubence, se kterým chtějí otěhotnět ve stejnou chvíli. Jak vypadá jejich život?

Identická dvojčata dělají všechno společně. Dokonce se dělí i o jednoho partnera.

O dvojčatech je známo, že spolu mají obvykle velmi silný a ojedinělý vztah, který nemůže pochopit nikdo jiný. Sestry Anna a Lucy DeCinqueovy z australského město Perthu však silné pouto povýšily na úplně jinou úroveň; jedna bez druhé se od sebe nehne, a to doslova. „Nikdy nejsme od sebe. Myslím, že bychom bez sebe už neuměly ani fungovat. Máme separační úzkost,“ svěřila se Anna listu New York Post.

Společně spí v jedné posteli, sprchují se, chodí společně na záchod, a dokonce se spolu dělí i o partnera. Jejich společný přítel, čtyřicetiletý Ben Byrne, se kterým chodí už deset let, je nedávno požádal i o ruku – samozřejmě najednou. Jediné, co jim komplikuje vdavky, je australský zákon, který neschvaluje polygamii. Rozhodli se proto, že svatbu uspořádají v Malajsii, kde je mnohomanželství povoleno.

Nyní se bizarní trojlístek rozhodnul, že už je čas i na miminko, a tak si sestry společně počítaly ovulaci a měřily vaginální teplotu. Po čase však dvojčata přišla na to, že sladit těhotenství ve stejnou dobu může být oříšek. Jelikož ale nehodlají otěhotnět jedna bez druhé, zvažují umělé oplodnění. „Bude to výzva,“ uvedla Anna pro britský deník Daily Mail. Netradiční život sester dokonce dokumentuje i nová televizní reality show s názvem Extreme Sisters, ve kterém odhalují všechny detaily a pikanterie z jejich života.


Přečtěte si také