návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

11letý kluk dokáže vyvrátit argumenty Hawkinga či Einsteina. Má svět nového génia?!

Většina dětí si spíš hraje hry, ale tenhle chlapec už v 11 letech pomalu strčí Einsteina do kapsy.
Vydáno: 21.08.2019
William Maillis
Autor: youtube.com/10News WTSP William Maillis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

William Maillis rozhodně není obyčejné dítě. Pochází z Pensylvánie a zatímco ostatní děti jeho věku běhají venku a hrají si, on pracuje na svém snu. Jeho velkým snem je totiž být astrofyzik. Říká, že by chtěl za pomocí vědeckých důkazů potvrdit existenci Boha. Tak vnímá svoje poslání. A jestli se mu to povede?! No, těžko říct, ale střední školu absolvoval už ve svých 9 letech! Věk, kdy jsou děti na základce. Šílené, že? Pak pokračoval v nástavbovém studiu na místní střední škole. A ve svých 11ti už byl přijat na Carnegie Mellon University. 

Psychologové kluka už dávno vyhlásili za génia. Už v sedmi měsících dokázalo dítě mluvit a používat celé věty. Už ve dvou letech uměl sčítat, násobit a četl si knihy pro děti. Ve 4 letech se učil algebru, znakovou řeč a uměl číst řecké jazyky. V 5 letech nastudoval za jeden večer 209stránkovou učebnici geometrie, aby mohl už ráno řešil příklady ohledně obvodu kruhu. V 11ti má zpracované svoje vlastní myšlenky ohledně vzniku vesmíru. Chce dokázat, že se Einstein nebo Hawking mýlí a nesouhlasí s jejich teoriemi o černých dírách. Podle něj dokáže stvořit vesmír jedině vnější síla, což je bůh.

Zvládne tam bydlet i v zimě

Teenager se odstěhoval do vlastního: Postavil si geniální 9 m2 velký dům na zahradě rodičů

Článek je zařazen v: bůh , existence boha , Einstein , hawking , geniální dítě