návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

12letá dívka se oběsila kvůli šikaně. Těsně před smrtí sdílela tohle smutné foto

Dvanáctiletá dívka se oběsila ve svém pokojíku uprostřed noci. Ještě před tím sdílela na sociální sítě fotku, kde si napsala „RIP“ na nohu. Když přijela policie, našli už jen mrtvé tělo obklopené hračkami.
Vydáno: 21.11.2018
Dvanáctiletá dívka se oběsila
Dvanáctiletá dívka se oběsila
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mladá dívka měla velmi složitý život, doma žila sama s otcem a ve škole ji šikanovali. S otcem to neměla lehká, už dříve se učitelům svěřila, že někdy jen přijde domů, zavře se u sebe v pokoji a pláče. Dívka tak byla na všechno sama. Tu noc si napsala na pravou nohu „RIP“ a poté fotku sdílela na sociální sítě. Kamarádi, kteří tam fotku viděli, ihned zavolali policisty.

Ti vzbudili nic netušícího otce před 4. hodinou ráno. Otec pak objevil už jen mrtvé tělo jeho holčičky. Ležela obklopená svými hračkami v ložnici. Kolem byly poházené ručně psané poznámky a kresby, které obsahovaly důvody její smrti a sebevraždy a navrch jméno člověka, který ji údajně nejvíc šikanoval.

Šikanovaná holčička

GALERIE: Maminka sdílela fotky dcery, která se kvůli šikaně pokusila o sebevraždu. Tyto obrázky vás rozpláčou

Článek je zařazen v: šikana , šikanovaná dívka