Virály

19. srpna 2020 18:06

sarka.turcekova@gmail.com

14letá influencerka porodila dítě, které chce vychovávat s 11letým přítelem! Co na to její rodiče?

Mladá maminka prohlásila, že chce svoje novorozené miminko vychovat se svým dětským přítelem.

Pamatujete si na 13letou dívku, která se na Instagramu chlubí fotkami, že bude maminkou? Teď je jí už 14 let a opravdu nedávno porodila své první dítě. To chce momentálně vychovávat se svým přítelem, kterému je pouhých 11 let a podle fotek je to opravdu ještě dítě… No, ostatně stejně jako tahle holčina. Darya, dívka pocházející z Ruska, má momentálně na svém účtu přes 155 tisíc sledujících, kteří sledují její těžký osud… Když jí bylo 13 let, tak ji někdo znásilnil a ona otěhotněla. Rozhodla se však, že si dítě nechá.

Je to jenom pár dní, co Darya porodila v jednom ze sibiřských měst zdravou holčičku. Dcera váží 3,63 kilo a měří 53 centimetrů. Její fotku zatím na Instagramu nezveřejnila, svěřila se ale, že porod byl pro ni velmi obtížný a komplikovaný, to se ale vzhledem k jejímu věku není čemu divit. Dívka na sociálních sítích ale napřed neřekla celou pravdu… Tvrdila svým fanouškům, že otěhotněla se svým mladším 11letým přítelem, což dokonce řekla i do ruské televize. Pak ale přiznala, že se ve skutečnosti stala obětí znásilnění jiného 16letého chlapce.

Kvůli svému otěhotnění se tak stala rychle populární na internetu a lidé jí většinou drží palce, aby to všechno zvládla. I když fotky, které sdílí, působí opravdu dost bizarně. Její 11letý přítel veřejně prohlásil, že se s ní chce o dítě starat, případ však už řeší policie. Podle DNA testů se bude určovat, kdo je skutečným otcem dítěte. A dle toho nejspíš ponese následky svého činu...


Přečtěte si také