Virály

24. prosince 2020 13:54

sarka.turcekova@gmail.com

18letá dívka porušila karanténu, aby mohla vidět svého přítele! Na jak dlouho ji zavřeli?

Mladá dívka neodolala a musela se za každou cenu podívat na svého partnera v soutěži, i když správně měla být v karanténě.

I když měla být 18letá Skylar Mack v karanténě, která měla trvat 14 dní, tak už třetí den z hotelu vyběhla a šla se podívat na Kajmanské ostrovy, kde její přítel Vangae Ramgeet soutěžil v náročním šampionátu vodních skútrů. Karanténu měla dodržovat ve svém hotelovém pokoji, ale ona se na pláž vydala jen 3 dny poté, co byla na hotelu s tím, že si udělala test na koronavirus, který jí vyšel negativně. To by možná pro spoustu lidí bylo pochopitelné, jenže test na koronavirus si musí podle pravidel ostrovů lidé provést až 15. den poté, co dodrží karanténu.

Dívka se tedy vypravila podpořit svého partnera v soustěži ve vodních skútrech, ale protože si neodstranila ze zápěstí inteligentní monitorovací náramek, tak se organizátoři o její přítomnosti rychle dozvěděli a zavolali policii. Kvůli tomu mladou dívku odsoudili ke 4 měsícům natvrdo. Stejný trest dostal i její přítel. Její rodině se však trest vůbec nelíbil, tak zburcovali známé i přátele a společnými silami na úřady tlačili, že Skylar je občankou, která jinak pravidla dodržuje, takže se jim zdá trest až moc přísný. Původní trest pro Američanku zněl 40 hodin veřejně prospěšných prací a pokuta přes 3 tisíce dolarů, ale prokurátor se odvolal s tím, že jde o příliš směšný trest.

Na Kajmanských ostrovech přitom měli jen 316 případů nákazy koronavirem a 2 úmrtí. Soud nakonec trest 18leté dívky snížil na polovinu, takže bude i se svým přítelem dva měsíce ve vězení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také