Virály

17. února 2021 09:30

sarka.turcekova@gmail.com

23letá matka jedenácti dětí tvrdí, že nemá v plánu se zastavit! Na jaký počet se chce proboha dostat?

Matka už společně se svým partnerem má na 11 dětí a v jejich pořizování rozhodně nehodlají přestat.

23letá Christina Ozturk z Ruska se spolu se svým partnerem snaží mít co nejvíce dětí, a to v co nejkratším čase. Žena však byla skutečnou matkou pouze jednou, a to ve svých sedmnácti letech, kdy porodila svou první dcerku Viku. Ale poté, co se provdala za milionáře Galipa Ozturka, kterému je 56 let, chtějí společně vybudovat velkou rodinu. Žena se proto kvůli tomu obrátila na náhradní matky, aby mohla získat celkem 10 dětí během pouhých deseti měsíců. Děti tedy nejsou biologicky její, to však jí ani jejímu partnerovi zřejmě nevadí. První jejich společné dítě se jmenuje Mustafa, které se narodilo v březnu loňského roku. Jejich desátým získaným dítětem je Olivia, která se narodila minulý měsíc. Zatím tedy mají dohromady už 11 dětí. Neplánují s tím však přestat.

Mladá matka potkala svého manžela na dovolené v gruzínském přímořském městě Batumi, známém také jako Las Vegas v Černém moři. Popsala setkání s Galipem jako velkou lásku na první pohled a nazvala jej svým mentorem, průvodcem a pohádkovým princem na bílém koni v jednom. Muž je sice o dost starší než ona, ale to pro ně není na překážku. 56letý Galip Ozturk, magnát v oblasti dopravy a majetku, který je původem z Turecka, řekl, že Christina byla takovou manželkou, kterou vždycky chtěl, jako diamant s laskavým srdcem. I když už sám má své dospělé děti, tak souhlasil, že s Christinou založí velkou rodinu. Původně chtěl pár mít každý rok jedno dítě, ale brzy si uvědomili, že reprodukční schopnost ženy nemusí být taková, jak by si představovali. Proto se rozhodli pro náhradní rodičovství.

Média uvedla, že pár plánoval mít celkem 105 dětí, ale později objasnili, že to bylo jen náhodné číslo, které vymysleli. O konečném čísle dětí zatím ještě prý nejsou připraveni mluvit.

Sdílejte článek
Štítky děti Turecko Las Vegas Rusko Černé moře Batumi velká rodina žena má 11 dětí Galip Öztürk

Přečtěte si také