Virály

20. května 2020 12:30

sarka.turcekova@gmail.com

5 nejhorších sexuálních scén všech dob. V kterých filmech se jim to fakt nepovedlo?

Člověk by řekl, že sexuální scény budou filmové produkce umět krásně narafičit a udělat tak, aby vypadaly co nejlépe. Někde se ale pořádně sekli.

Padesát odstínů šedi

Jde o velmi oblíbený film, možná proto, že byl svým způsobem přelomový. Spousta erotických scén v něm ale už tak výborných není. Nejhorší scéna byla nepochybně ta, kdy ženu Christian sváže, zakryje jí oči vlastní košilí a pak na ni vylije kýbl ledové vody s ledem. V kterém ženském časopise inspiroval…?

Bad Teacher

Je těžké říct, co je nejhorší na scéně sexuálního poměru v Bad Teacher. Je to chrochtání? Odření džínoviny? Výraz při vrcholu, který předvedl při erotické scéně Justin Timberlake? Nebo je to spíš podivný tvar jeho boků? Těžko říct. Celkový dojem nevyvolává v divákovi nic jiného než pocit trapnosti.

Maps to the Stars

Julianne Moore se doslova zeptá Roberta Pattinsona: „Chceš oš***t moje díry?“ A, milí čtenáři, ukázalo se, že chce. Chtěl opravdu moc. Takže si to spolu rozdali rovnou v autě zaparkovaném na krajnici. Potom se situace ale ještě zhoršila. Žena vystoupila z vozidla a otřela si sperma ze své nohy šátkem. Uff.

Showgirls

Co se týká filmu Showgirls, nedá se toho o něm celkově říct moc pozitivního. Nicméně filmaři se opravdu snažili, když chtěli vytvořit kouzelnou erotickou scénu v bazénu. Zvuky bublající vody, roztomilé mazlení v tryskající vodě a extatické výkřiky jsou jako z noční můry.

Avatar

Co by mohlo být na světě erotičtějšího, než milostný pár vysokých modrých humanoidů, kteří spolu mají sex. No dobře, přiznejme si – není to zrovna nejlepší možná erotická scéna, jakou si můžete představit. A pokusy Jamese Camerona obohatit tuhle scénu podivnými dredy taky vůbec nepomohly.


Přečtěte si také