Virály

29. června 2018 12:38

redakce Prima Lajk

5 nejhorších trestů za vysvědčení, které se vám můžou stát! Co nejtrapnějšího rodiče dětem provedli?

Když se rodiče rozhodnou své děti originálně potrestat.

Hurá, prázdniny jsou tady! Konečně mají děti a vlastně i učitelé klid. To jen rodiče opět čekají dva měsíce neustálého starání se o své ratolesti. A jak lépe se svým potomkům mstít než originálním trestem za jejich špatné známky ve škole? Tohle je 5 nejhorších trestů za hrozivé vysvědčení ze školy:

1. Zrušení životního pojištění

Věřte tomu, nebo ne, jeden otec v Americe hrozil dětem tím, že je odebere ze svého životního pojištění. Bylo jim 8, takže nevěděly, co to je, stejně to zatraceně potřebovaly!

2. Venkovní vězení

Místo klasického domácího vězení posílají někteří rodiče děti na celý den ven, protože všechna jejich zábava je doma.

3. Úkoly… v létě

Trojka z matematiky? Nepřipadá v úvahu! Tady si vezmi sešit, učebnici a do večera chci vidět 100 spočítaných příkladů.

4. Sbohem, dveře

Některé děti spolu s šancí na hezké vysvědčení přicházejí i o své soukromí. Rodiče jim zkrátka odmontují dveře od pokoje, aby je tak měli stále pod dozorem. Nepříjemné, že?

5. Psychologický teror

Fyzické tresty se už dnes příliš nenosí. Jeden student na Redditu nicméně vzpomíná, jak přišel s pětkou z testu domů a jeho matka ho poslala do pokoje, že za ním za chvíli přijde a seřeže ho. Dvě hodiny tiše seděl a čekal, až brutální výprask přijde. Když už to nevydržel, šel dolů, aby se podíval, co se děje. Tam zjistil, že si maminka celou dobu popíjela víno a sledovala televizi.


Přečtěte si také