reklama

reklama

Otec potrestal syna originálním způsobem
Autor: facebook.com Otec potrestal syna originálním způsobem

VIDEO: Otec zjistil, že jeho syn šikanuje spolužáky! Potrestal ho tímhle stylovým způsobem. Měli byste si z něj brát příklad?

Publikováno: 06.03.2018
Otec baví internet chytrým trestem.

reklama

Otec sdílel na svém facebookovém profilu kontroverzní rozhodnutí nechat syna každé ráno do školy běhat, protože syn ve školním autobuse šikanoval spolužáky. Bryan Thornill věří na starou dobrou metodu vychovávání svých dětí způsobem akce a reakce. Něco si provedl? Dobře. Teď za to musíš zaplatit.

Místo klasického řvaní, zakazování nebo nedejbože fyzického násilí ale raději zvolil něco, co bude pro jeho syna ve finále zdravé. Prostě ho ráno nechá si do školy zaběhat (přičemž na něj celou dobu dohlíží z auta) a je po problému. Dokonce ani déšť na trestu nic nemění. Věří, že syn tímto způsobem pochopí, že co provedl, bylo špatně, a podobné chování se u něj nebude tolerovat.

A jak sám Bryan ve svém videu tvrdí, výsledky se prý dostavily takřka ihned. Učitelé si jeho syna pochvalují, a ten je naopak mnohem klidnější. Ještě aby ne, komu by se taky chtělo v deseti letech běhat každé ráno do školy, hm?

Bella Harrington - Šikana kvůli uším 3

VIDEO: 11letá holka se kvůli šikaně rozhodla podstoupit plastickou operaci! Co hrozného jí děti prováděly?

Karl Pollard

FOTO: Otec byl obviněn z pedofilie poté, co udělal s dcerou tuhle obyčejnou věc! Co se stalo?

reklama