Virály

26. února 2018 13:29

redakce Prima Lajk

5 nejlepších ženských triků při flirtování, které vždy zaberou. Chlapi, na tyhle ženské zbraně si dejte bacha!

Holky vědí moc dobře, co dělají. Když chtějí někoho sbalit, nebojí se použít všechny své zbraně.

Jaké jsou typické balicí zbraně žen? Pokud si žena vyhlédne budoucího otce svých dětí, neváhá použít veškeré flirtující techniky. Ženy jsou mnohem více citlivé a dokážou rozpoznat, co a jak použít v určitou chvíli.

1. OČI

Tak o tom není žádný pochyb. Ne nadarmo se říká, že oči vše řeknou za nás. Je to nejupřímnější část našeho těla, a pokud se ženě někdo líbí, neutají to.

2. POHYB

Tričko s výstřihem, vysoké boty, přímý postoj a žádné zkřížené ruce ani nohy. Tohle je jasný signál, že se ženě líbíte a chce s vámi navázat kontakt. Pokud se ještě prohne v zádech, máte vyhráno.

3. VLASY

Pokud si žena začne namotávat konečky vlasů na prst, nesvědí jí hlava. Dává signál, že ji zajímáte. Pokud si hraje s vlasy, podvědomě ukazuje a zvýrazňuje svojí tvář.

4. ÚSMĚV

Úsměv je na ženě to nejpřitažlivější, co vůbec můžeme vidět. Pokud žena ukáže bezstarostnost a dobrou náladu, přitáhne na sebe pozornost jako magnet.

5. OBOČÍ

Oči doprovází obočí. Pokud je zvednuté, má o vás zájem. Pozor, když něco říkáte a jí se pokrčí čelo. Znamená to, že jste trapný. Obočí prohlubuje výraz v obličeje a je po očích nejvýraznějším rysem, který jde vidět na první pohled.

Sdílejte článek

Přečtěte si také